Banner
Namuose > Apie Nutragreenlife
Nutragreenlife biotechnologijos Co, Ltd yra filialas Greenlife biotechnologijos Co, ltd įkurta 2011 Sianas, ir vykdė gaminti, tiekti & eksportuojančių sveikatos priežiūros sudedamoji dalis, jai priklausančių 2 gamykloje Sanyuan, Weian apskritis, Shaanxi, Kinija, kiekvienas yra 3000 kvadratinių ir iš viso daugiau nei 100 žmonių ir turėti produktą pajėgumas yra 800MT per metus. Ir pagrindinis produktas yra API, žolelių ekstraktai, vaisiai ir daržovės džiovinti milteliai ir Nutraceutical. Ir taip pat ją gali suteikti sutartį gamybos paslaugas. Mūsų produktai bus naudojami maisto papildas, farmacijos, kosmetikos, gėrimai, maisto ir pašarų pramonėje. Asortimento kokybinė įgijo dideliam klientų ratui nacionalinės & pasaulio rinkoje, ir daugiausia parduodamas pagrindines rinkas Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietryčių Azijoje, ir tt, ir yra sukurtas ir įrašytas rinkas, Pietų Amerikoje, Australijoje ir Afrikoje.


Mes tai įgyvendina bendrą kokybės kontrolė, griežtai laikantis GMP standartą, pirkimo, perdirbimo ir produkto pakuotės, saugojimo ir transportavimo ir kt. vykdomi griežtai laikantis standarto. Bendrovė turi pažangias ir patobulintas R & D ir testavimo sistema, moderni aptikimo įranga ir patyrusių profesionalų testavimo personalo,bendrovė nustato kokybės departamentas (ku, QC), R & D skyrius ir daugeliskiti departamentų, analizavimo ir testavimo priemonės kaip HPLC, UV Spektrofotometras, dujų fazės detektorius, TLC skaitytuvas, ir tt... Ir gamybos įrenginiai turi keletą gavyba, koncentracija ir distiliavimo būdu, atskyrimo ir PurškimoNusausinkite ir taip pat turi keletą reakcija virdulys, tai gali

atitikti skirtingų klientų reikalavimus siekiant užtikrinti, kad kiekvienas gamybos proceso žingsnis yra griežtai kontroliuojama, siekiant užtikrinti produkto kokybę, mūsų įmonė.
Iš principo, kad "puikus gyvenimas kilęs iš žalios biologija", remiantis gera reputacija, ūkio stabilizavimo ir vystymosi, praktikos ir inovacijų, bendrovė yra įsipareigojusi teikti daugiau natūralių produktų su aukštesnės kokybės, ir sukurti ilgalaikę vertę ir geresnio gyvenimo klientams.