Banner
Namuose > Apie Nutragreenlife

Nutragreenlife Biotechnology Co., ltd.

Nutragreenlife Biotechnology Co, Ltd, Greenlife Biotechnology Co, Ltd filialas, buvo įkurta 2011 metais, yra gaminti gaminti augalų ekstraktas ir vaisių milteliai ir prekybos sporto papildyti. Nutragreenlife Biotechnology Co.,ltd

Techninė pagalba

Remiantis mūsų žiniomis apie botaninį ekstraktą, mes galime pateikti ekstraktų specifikacijos paslaugą, priklausomai nuo jūsų tikslinės rinkos, ir jūsų pasirinkimui pateikiamos įvairios bendrų ekstraktų specifikacijos, o individualūs produktai bus pateikti po patikrinimo su mūsų technologijų skyriumi.

Technical support

 

Traukiamumo sistema

Mes sukūrėme sistemą, kuria siekiama užtikrinti, kad produktai ir jo dokumentai, pvz., Žaliavos, duomenų apdorojimas, bandymų ataskaita ir tt, būtų atsekami pagal jo partijos numerį, ši sistema turi griežtą pirkimo politiką, kad užtikrintų aukščiausios kokybės originalias žaliavas sandėliavimas, kuris garantuoja pastovią kokybę ir taip pat turi dokumentų kontrolės procedūras, užtikrinančias tinkamą produktų pristatymą, kad atitiktų jūsų unikalius poreikius, o tikslūs duomenys leidžia mums pateikti savo klientams kvalifikuotus produktus arba nedelsiant pateikti atsiliepimus apie klientų reikalavimus. TraceabilityGamykla

Du gamyklos pajėgumai yra 800MT per metus, 3000 ㎡ / gamykla, įsikūrusi Jingjiahe kaime, Biaoji mieste, Fengxiang šalyje, Baoji mieste, Shaanxi, Kinijoje.

 Extract timg (15) timg (11)


Taikymo sritis

Mūsų produktas yra gerai aptarnaujamas farmacijos, sveiko maisto papildų ir kosmetikos pramonėje, o gamtinių gaminių ingredientų sprendimas yra skirtas mūsų klientų poreikiams tenkinti.

timg (7)


CPHI paroda

Nutragreenlife biotechnologijos Co.Ltd. dalyvavo CPHI parodoje. CPHI Exhibition