Banner
Namuose > Produktai >> OEM gamyba

Astaksantino minkštikliai

Astaksantino minkštikliai

Informacija apie

Astaksantino minkštikliai yra vienas stipriausių pasaulyje natūralių antioksidantų, veiksmingai pašalina iš ląstelių laisvuosius deguonies deguonį, didina ląstelių regeneraciją, palaiko kūno pusiausvyrą ir mažina senėjančių ląstelių sankaupas, apsaugodamas ląsteles ir DNR iš vidaus, taip apsaugodamas odos sveikatą, skatindamas plaukus. augimas, senėjimas, mažina nuovargį pratimais, padidina gyvybingumą. Nuo 2008 m. Atlikta daugybė tyrimų namuose ir užsienyje patvirtino, kad astaksantinas turi stiprų antioksidacinį aktyvumą ir turi teigiamą vaidmenį gerinant imunitetą, užkertant kelią lėtinių ligų, tokių kaip vėžys, širdies ir kraujagyslių ligos bei diabetas, atsiradimui ir vystymuisi bei atitolindamas senėjimą.


SPECIFIKACIJA

Iš viso astaksantino: 2,0% Min.
Bendras baltymų kiekis: 15–25 proc.
Bendras angliavandenių kiekis:
30–40 proc.

Bendras lipidų skaičius:

35–45 proc.

Nuostoliai džiovinant:

Maks. 5,0%

Pelenai:

Maks. 4,0%

Sunkieji metalai:

Neįmanoma nustatyti

Švinas (mg / kg):

Neįmanoma nustatyti

Gyvsidabris (mg / kg):

Neįmanoma nustatyti

Kadmis (mg / kg):

Neįmanoma nustatyti

Bendras aerobinių plokštelių skaičius:

Maksimali 1000 cfu / g

Mielės:

Nebuvimas
Formos: 100 cfu / g maks.
Bendras kolibakterių skaičius: Nebuvimas
Salmonella: Nebuvimas

NAUDOJIMAS

Produkto pavadinimas Astaksantino minkštikliai
Naudojimas

Astaksantinas gali jungtis su baltymais kūne ir yra mėlynas ir mėlynas. Jis turi antioksidantų, prieš senėjimą, priešnavikinį ir apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligų.

Astaksantinas apsaugo smegenis, centrinę nervų sistemą ir abi akis. Astaksantinas turi ir kitą poveikį: pagerina fizinę ištvermę, sumažina raumenų pažeidimo riziką; palengvinti akių nuovargio simptomus, pagerinti regėjimą; raukšlių mažinimas vidiniu papildymu; palengvinti hiperpigmentacijos simptomus (žinomus kaip amžiaus dėmės); Citokinai, kurie slopina uždegiminių citokinų genų ekspresiją ir cheminius veiksnius; pagerinti skrandžio sveikatą ir palengvinti Helicobacter pylori sukeltą infekciją ar uždegimą.

Dozavimas 200 mg / per dieną
Įspėjimas Nė vienas


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com

Internetas: www.nutragreenlife.com


Tyrimo