banneer
Namuose > Produktai >> API ir tarpinių

Donepeziz hidrochloridas

Donepeziz hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jei jūs ieškote geriausia ekologiški, 100 % grynas ir gamta donepeziz hidrochloridas GGP gamykloje, arba jeigu jūs ieškote Kinijos donepeziz hidrochloridas, donepezil hcl gamintojai, prašome nedvejodami susisiekite su Nutragreenlife biotechnologijos, mes esame visada galime pasiūlyti jums aukštos kokybės urmu donepeziz hidrochloridas gerą kainą. Sveiki atvykę į didmeninių produktų iš mūsų.

SPECIFIKACIJA

Produkto pavadinimasDonepeziz hidrochloridas

Išvaizda

Balti milteliai
KvapasCharakteristika

Analizė

≥98%

Masės sumažėjimas džiovinant

≤1.0%

Uosis

≤1.0%

Sunkiųjų metalų

< 10ppm

Kaip

< 2ppm
Lead(PB)< 2ppm
Tirpiklis naudojamasEtanolio & vandens
Iš viso bendras bakterijų skaičius< 1000cfu/g
Mielių & liejimo formos< 100cfu/g

E. coli.

Neigiamas

Salmonelių

Neigiamas

Išvada

Atitinka specifikacijos

Pakavimo

25 kg/popieriaus būgnas
Saugojimo

Laikyti sandariuose konteineriuose, kietas & sausas vietoje.

Saugoti nuo šviesos, drėgmės ir kenkėjų antplūdis.


Tinkamumo laikas

2 metus kai bus tinkamai saugomi


NAUDOJIMAS

Produkto pavadinimasDonepeziz hidrochloridas
NaudojimasDonepezil yra ilgai veikiantis Blzheimer liga (AD), simptominio gydymo vaistais. Skelbimas yra atminties praradimas, kaip pagrindinės veiklos, kartu su kitų kognityvinių funkcijų sutrikimai įgytas intelekto sutrikimas. Beveik 30 metų moksliniai tyrimai rodo, kad: AD cholinerginių neuronų degeneracija buvo priežastis, atminties praradimas, orientacijos sutrikimas, elgesio ir asmenybės pokyčiai, tai cholinerginių teorija buvo patvirtinta histologiškai mokslinių tyrimų. Donepezil hidrochloridas yra antros kartos (ChE) cholinesterazės inhibitorius, jo terapinis poveikis yra grįžtamas slopina acetilcholinesterazės (AchE) dėl hidrolizės būdu iš acetil cholyl padidėjo acetilcholino receptorių svetainės turinį. Donepezil taip pat gali būti kiti mechanizmai, įskaitant tiesioginį poveikį peptidų šalinimo, neuromediatorių receptorių arba Ca2 + kanalo.

Donepezil hidrochloridas atrankinės giminystės skausmas nei 1250 kartų stipresnis, tai akivaizdžiai slopinti smegenų audinių ChE butirilcholinesterazės (BchE), bet ir širdies (širdies) ir maži (Ping Huaji) neturėjo įtakos krūties audinio, gali būti (ruoželiais); centrinės nervų sistemos toksiškumas nei Takrinas mažas.


Tyrimo

[[ImgSrc-MobileToPC_M_JS]]