Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Funkcinių produktų vystymasis padidina Spirulina paklausą

Apr 03, 2019

Spirulina yra mikro-dumblių rūšis. Jis žinomas dėl savo didelės mitybos vertės ir naudos sveikatai. Jis pasižymi atsparumu oksidacijai, atsparumui uždegimui, atsparumui vėžiui, nervų ir kepenų apsaugai. Ši cianobakterija yra žinoma dėl sėkmingo NASA naudojimo kaip maisto papildas kosminių misijų astronautams. Prie Jungtinių Amerikos Valstijų maisto ir vaistų administracijos yra daug kalcio, nikotino rūgšties, kalio, magnio, vitamino b ir geležies, taip pat yra būtinų aminorūgščių ir baltymų, kurie sudaro 60% dumblių sausos masės .

spirulina


Neseniai „Spirulina“ gamintojas „Prolgae“ atskleidė, kad jie pradės naudoti įvairius funkcinius vartotojų maisto produktus, kurie turėtų patekti į Azijos ir Ramiojo vandenyno, Artimųjų Rytų ir Europos rinkas. Saulėje džiovinta spirulina parduodama kaip žaliava maisto ir sveikatos produktų rinkoms Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu daugiausia į Suomiją, Vokietiją, Italiją, Ispaniją ir Prancūziją. Produktas yra dviejų formų: dribsnių ir miltelių, kurie gali būti pridėti prie maisto papildų, taip pat maisto ir gėrimų.

Be to, „Proglae“ taip pat buvo išgaunama omega-3 riebalų rūgščių ir ficocianino iš spirulinos, kad būtų sukurti maisto papildai kapsulių ir miltelių pavidalu. Europos spirulinos paklausa yra didelė ir kasmet auga. Tokios rinkos kaip Prancūzija, Didžioji Britanija, Vokietija, Ispanija ir Šiaurės šalys turi didelį potencialą. Netolimoje ateityje bendrovė „Proglae“ siekia pašalinti netinkamą mitybą Indijoje, o naujus produktus stumti į Singapūrą, Malaiziją, Tailandą, Australiją ir Naująją Zelandiją.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back