Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Sveika gyvensena gali neutralizuoti genetinę Alzheimerio ligos riziką

Aug 05, 2019

Remiantis nauju tyrimu, sveika gyvensena gali padėti išvengti genetinės demencijos rizikos. Tyrėjai nustatė, kad žmonės, turintys didelę genetinę sveikos gyvensenos riziką, turėjo 32% mažesnę demencijos riziką nei nesveiko gyvenimo būdo žmonės. Kitaip tariant, sveika gyvensena gali kompensuoti genetinę demencijos riziką. Jei pridedamas genetinis faktorius, kontrastas yra ryškesnis, geno rizika yra didelė, o blogo gyvenimo būdo tikimybė yra beveik tris kartus didesnė nei buvusio, palyginti su mažai rizikingu, gerai žinomu dalyviu.

Alzheimer's


Išvados yra įdomios, nes parodo, kad žmonės gali imtis veiksmų kompensuoti genetinę demencijos riziką. Nepaisant genetinės rizikos, sveikas gyvenimo būdas gali sumažinti demencijos riziką. Siekdami įvertinti genetinę riziką, tyrėjai peržiūrėjo anksčiau paskelbtus duomenis ir nustatė visus žinomus genetinius rizikos veiksnius, sukeliančius Alzheimerio ligą. Kiekvienas genetinis rizikos veiksnys įvertinamas atsižvelgiant į jo ryšį su liga.

Norėdami įvertinti tiriamųjų gyvenimo būdą, tyrėjai juos suskirstė į palankias, vidutinio sunkumo ir nepalankias kategorijas pagal jų nurodytą dietą, fizinį aktyvumą, rūkymą ir gėrimą. Tyrėjai mano, kad nerūkymas, reguliari mankšta, sveika mityba ir saikingas gėrimas - visa tai yra sveikas elgesys. Arbata nustatė, kad sveikas gyvenimo būdas sumažina demencijos riziką esant bet kokiai genetinei lėlių rizikai.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back