Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Aronia Melanocarpa, karščiui atspari super uoga

Jul 31, 2019

Šiaurės Amerikos sumuštinių vaisius yra gimtoji Šiaurės Amerika, taip pat žinomas kaip aviečių, aronia melanocarpa , kurie dabar daugiausia sodinami Europoje ir garsėja savo antioksidacinėmis savybėmis bei teigiamu poveikiu žmonių sveikatai. Nors maisto antioksidacinį pajėgumą galima sumažinti kaitinant ar oksiduojant maistą perdirbant, tyrėjai nustatė, kad superaronija melanokarpa išlaiko savo maistines medžiagas kaitinant.

Aronia Melanocarpa


Tyrėjai nustatė, kad aronija išlaikė polifenolius, įskaitant flavonoidus ir atskiras laisvas fenolio rūgštis, ir jų antioksidacines savybes, perdirbant su kukurūzų koše. 1976 m. Į Lenkiją atkeliavo pirmieji aronijos daigai, iš kurių Lenkija tapo didžiausia pasaulyje super vaisių augintoja. Krūmas auga plantacijose ir miške bei turi dvejopas savybes - ekologišką ir maistinę vertę. Jis neturi specialių reikalavimų dirvožemiui ir neprivalo naudoti pesticido, todėl apibūdinamas kaip aplinkai nekenksmingas augalas.

Be to, vaisiuose gausu įvairių maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus a, c, e, pp, taip pat pektiną, taniną, kalcį ir polifenolius. Polifenoliai pasižymi dideliu antioksidaciniu aktyvumu ir turi daug farmakologinių savybių, tokių kaip prieširdžių ligos, priešuždegiminiai, neuroprotekciniai, priešnavikiniai, antialerginiai, priešuždegiminiai, priešateroskleroziniai, antibakteriniai ir antivirusiniai vaistai.

Kylant perdirbto maisto pramonei, žmonės vis labiau linkę būti patogūs, o ne sveiki, o subalansuotą mitybą palaikyti nėra lengva. Gerai žinoma, kad sveikos mitybos įpročiai padeda palaikyti sveikatą ir užkerta kelią įvairioms dozėms. Subalansuota mityba yra svarbi, nes žmogaus organams ir audiniams reikia tinkamos mitybos, kad jie galėtų efektyviai veikti. Todėl aronia melanocarpa maistas gali padėti gamintojams rūpintis sveikais vartotojais ir rinkose, kuriose nėra glitimo.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back