Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Runkelių šaknų sultys - naujas būdas sumažinti druskos sukeltos hipertenzijos riziką

Apr 30, 2019

Neseniai Kalifornijos universiteto, San Francisko, Čekijos mokslų akademijos ir Mičigano valstijos universiteto fiziologijos instituto mokslininkai rašė žurnale „Hipertenzija“, runkelių šaknų miltelių sultys ir nitratų papildai daugiau nei 100 kartų veiksmingesni už kalį. apsaugoti druskos jautriąsias žiurkes nuo padidėjusio kraujospūdžio. Atsižvelgiant į tai, kad žaliosios lapinės daržovės ir šakniastiebių daržovės turi didelį kiekį neorganinio nitrato, tai rodo, kad nedidelis kiekis nitratų turinčių daržovių koncentrato gali būti naujas būdas sumažinti druskos sukeltos hipertenzijos riziką stiprinant sūrų maistą.

beet root juice


Tyrimas suteikia naujų įrodymų, kad vis daugiau mokslinių tyrimų rodo, kad galimi runkelių šaknų sulčių privalumai širdies ir kraujagyslių sistemai yra susiję su nitratų kiekiu. Iki šiol. manoma, kad žaliosios lapinės daržovės yra daug nitratų, kaip inertinis azoto oksido metabolizmo galutinis produktas, arba kaip potencialiai toksinis ingredientas jų mityboje.

Tačiau per pastarąjį dešimtmetį jis buvo pripažintas svarbiu biologiniuose procesuose, įskaitant kraujo srauto reguliavimą, kraujo spaudimą, ląstelių signalus, gliukozės homeostazę ir kūno audinių atsaką į hipoksijos lygį. Be to, epidemiologiniai tyrimai siejo žaliųjų lapinių daržovių suvartojimą su širdies ir kraujagyslių ligų rizikos mažinimu.

Runkelių šaknis gali sumažinti druskos apkrovos poveikį vidutiniam arterijos slėgiui 60%. Įdėjus į maistą tokioje mažoje molyje (apie 1: 110), palyginti su pridėta druskos kiekiu, nėra kitų maisto sudedamųjų dalių, kurios užtikrintų tokį apsaugos nuo druskos sukeltą kraujospūdį lygį.

Ateityje reikės atlikti daugiau bandymų, kad būtų galima įrodyti, kad nitratų pagerinimas gali būti būdas sumažinti sūrus maisto produktų poveikį kraujo spaudimui, nepažeidžiant maisto produktų skonio ir valgymo įpročių.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back