Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Smegenų sveikatos maisto papildų rinka tęsiasi, kurios žaliavos nusipelno daugiau dėmesio?

Apr 12, 2019

Didėjant vartotojų informuotumui apie sveikatą, natūralios veikliosios medžiagos ir botaniniai vaistai gali būti naudojami kaip naujo tipo švietimo produktas, siekiant sustiprinti pažintinius gebėjimus ir smegenų atmintį, ir juos pripažįsta vartotojai ir rinkos. Manoma, kad pasaulinė smegenų rinka = sveiki mitybos papildai išaugs nuo 2,3 mlrd. JAV dolerių 2015 m. Iki 11 milijardų JAV dolerių 2024 m.

green coffee beans


Žalios kavos pupelės prisideda prie pažinimo sveikatos

Kofinas yra konjunktas, susijęs su energijos didinimu ir pažinimo nauda, tačiau dabartiniai tyrimai pereina prie kitų sveikų junginių kavoje, įskaitant chlorogeninę rūgštį. Polifenoliai gausu kavos, ypač nesupakuotų žalių kavos pupelių , o tai savo ruožtu turi didelį poveikį sveikatai dėl stipraus antioksidacinio aktyvumo.

Boswellin Serrata ir Melissa Officinalis padeda pagerinti atmintį

Šie du elementai yra vaistažolės, naudojamos tradiciniuose vaistuose, siekiant palaikyti pažintinę sveikatą, įskaitant Irano vaistažoles. Neseniai Irano medicinos universiteto mokslininkai įvertino šio žolelių pn atminties funkcijos derinio poveikį vyresnio amžiaus žmonėms, o rezultatas parodė, kad pagyvenę žmonės gerokai pagerino kalbos ir regėjimo atmintį. Tai rodo, kad šis žolelių derinys turi didelę naudą pagyvenusių žmonių pažinimo gebėjimui.

„Tremella“ skatina vykdomąjį pajėgumą

Tremella polisacharidas kartais vadinamas sniego grybeliu arba baltu hellys grybu, kuris ankstyvuosiuose tyrimuose turi gerą neuroplastiką, kitaip tariant, tai parodė, kad ji atlieka svarbų vaidmenį remiant smegenų sveikatą. atsitiktinis tyrimas, skirtas įvertinti tremella poveikį kognityvinei funkcijai gerinti. Po 8 savaičių pradėjus vartoti didelę dozę tremella, akivaizdžiai pagerėjo subjektyvus kognityvinis gebėjimas ir atminties funkcija.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back