Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Palyginti su buvusiu vėlyvuoju laiku, nereguliarus miegas turi didesnį poveikį medžiagų apykaitos sutrikimams!

Jun 26, 2019

Neseniai paskelbtame žurnale „Diabetes Care“ atliktas tyrimas parodė, kad nesilaikoma fiksuoto miegamojo laiko ir prabudimo „hpurs“, taip pat skirtingo miego laiko per naktį padidėjo asmens nutukimo, aukšto cholesterolio, aukšto kraujospūdžio, hiperglikemijos ir kt. medžiagų apykaitos sutrikimai. Tiesą sakant, žmogus per valandą miegoti ir miegoti turi 27 proc. Tyrimą finansavo NHLBI, kuri yra Nacionalinių sveikatos institutų dalis.

sleep


Tyrimai parodė, kad miego trūkumas siejamas su didele nutukimo, diabeto ir kitų medžiagų apykaitos sutrikimų rizika. Tačiau mokslininkai mažai žino apie nereguliaraus miego, miego atkaklumo ir aukšto kasdienio svyravimo miego metu poveikį. Tyrimas parodė, kad net atsižvelgiant į asmens miego laiką ir kitus gyvenimo būdo veiksnius, miego trukmės skirtumas naktį arba trukmė vieną valandą miego dvigubai neigiamą poveikį metabolizmui.

Metabolinių sutrikimų paplitimas buvo didesnis tiems asmenims, kurių miego trukmė ir miego laikas buvo labai skirtingi, tačiau šie susivienijimai vis dar egzistavo po vidutinio miego laiko. Miego trukmės ir miegojimo laikas pasikeitė iki metabolinės disfunkcijos. Dalyviai, kurie miegojo daugiau nei valandą, greičiausiai buvo afrikietiški amerikiečiai, ne dienos darbuotojai, rūkaliai ir tie, kurie mažesni. Jie taip pat turėjo didesnius depresijos simptomus, bendrą kalorijų suvartojimą ir miego apnėjos indeksą.

Be to, padidėjusio miego ar miego laiko pokyčiai yra glaudžiai susiję su įvairiomis medžiagų apykaitos ir sinchroniškomis problemomis, pvz., Mažesniu didelio tankio lipoproteinų cholesterolio kiekiu ir didesniu kraujospūdžiu, bendru TG ir nevalgius gliukozės kiekiu ir stipresnėmis juosmens linijomis. Reguliarus miego laikas yra svarbus metabolizmui.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back