Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Spanguolė prisideda prie geriamojo senyvo amžiaus žmonių sveikatos

Jan 15, 2019

Burnos ertmė yra viena iš sudėtingiausių žmonių mikroorganizmų ekosistemų. Apskaičiuota, kad įvairiuose burnos kampuose kolonizuojama daugiau kaip 700 bakterijų. Senyviems žmonėms reikalinga kasdienė burnos higienos priežiūra, o daugelis tyrimų parodė, kad prasta burnos higiena gali turėti įtakos burnos sveikatai, jei pagyvenusiems žmonėms yra netgi įtakos gyventojų gyvenimo kokybei. Kognityviniai sutrikimai, paralyžius ir kita insulto paciento burnos, dantenų ir dantų forma yra lengva likti likučiais, o profesionali burnos priežiūra yra tokia sunki.

Cranberry


Prasta burnos lygienė gali sukelti daugybę sveikatos problemų, dėl kurių gali atsirasti periodonto ligų, ir gali kelti grėsmę gyvenimo sveikatai. Šiuo metu plačiai spektro antibiotikų gydymo metodai dar nėra žinomi. Vartotojai ieško daugiau natūralių ir sveikesnių produktų nei įprastiniai gingivų ligų gydymo būdai, o keli tyrimai patvirtino, kad spanguolės turi tam tikrą reikšmę burnos sveikatai. Išgėrus vakcinium macrocarpon per burną, jis dengia dantų paviršių ir įsiskverbia į likučio likučius burnoje.

Dantų ėduonis yra viena iš labiausiai paplitusių ligoms jautrių žmonių ligų, ir daugelis tyrimų parodė, kad vakcininio makrocarpono komponentas gali slopinti streptokokų mutanų biofilmų susidarymą slopindamas kariogeninių bakterijų organinių rūgščių susidarymą ir slopindamas kitų geriamųjų streptokokų dezungacija ir agregacija, taip užkertant kelią dantų ėduonies atsiradimui.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Back