Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Daidzein - nauja žaliava sveikatos priežiūros produktams

Mar 06, 2019

Daidzeinas yra vienas iš flavonoidinių izoflavonų ir yra klasifikuojamas kaip vienas iš fitoestrogenų, kuris yra nesteroidinis junginys su estrogenine funkcija, ekstrahuota iš augalų. Nustatyta, kad daidzeinas turi silpną estrogeninį ir antiestrogeninį poveikį. Tai kieta medžiaga, netirpi vandenyje.

soybean


Botanikos šaltinis gaunamas iš „Legume trifolium pretense“ L. visa žolė, liucernos dicago sativa L. visa žolė, pueraria pueraria lobata (laukinis) ohwi šaknis, sojos glicino max L. sėkla. Jis yra išbandytas HPLC metodu, o jo forma yra balti smulkūs milteliai. Lydymosi temperatūra yra 315 - 323 ℃, ir gali būti sublimuota aukšto vakuumo sąlygomis. Jis tirpsta etanolyje ir eteryje ir beveik netirpsta chloroforme, vandenyje, karšto vandens, ištirpinamas ir suskaidomas natrio hidroksido tirpale.

Daizeolis gali išplėsti kraujagysles, padidinti vainikinių kraujagyslių srautą, sumažinti kraujospūdį, sulėtinti širdies susitraukimų dažnį, sumažinti miokardo deguonies suvartojimą ir antiaritmus bei akivaizdų bakteriostatinį poveikį Staphylococcus aureus ir Escherichia coli. Jis gali gydyti menopauzės sindromą prieš osteoporozę, krūties vėžį ir vaidina svarbų vaidmenį endometrito profilaktikai nuo hipoksijos. Be to, jis gali padidinti pelės svorį ir imuninio organo svorio anti-aritmijos poveikį.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back