Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Glutationas ir L-citrulino junginys, naujas žmogaus papildas

Jan 16, 2019

Sakoma, kad priedas, kuris yra šių dviejų elementų mišinys, skirtas padidinti azoto oksido kiekį organizme ir taip skatinti kraujo tekėjimą.

GSH yra žinomas kaip vienas svarbiausių natūralių antioksidantų, o L-citrulinas padeda pagreitinti arginino išsiskyrimą į azoto oksidą, kuris išskiria daugiau nitritų (azoto oksido pirmtakas). Šis mišinys sujungia su kitu stipriu antioksidantu, kuris gali greitai padidinti kraujo tekėjimą organizme ir suteikti žmogaus organizmui deguonies ir kitų svarbių maistinių medžiagų.

L-Citrulline


Kompozicija yra didelis laimėjimas azoto oksido gamybos tyrime, formulės sudėtis yra paprasta, o kompozicijos efektyvumas neturi būti ignoruojamas, ypač vyresniems nei 40 metų pacientams, nes šio amžiaus žmogaus kūnas yra automatiškai nesukuria azoto oksido kiekio, reikalingo optimalioms sveikatos sąlygoms. Jokia molekulė neturi ciklinio poveikio, kuris gali viršyti azoto oksido poveikį. Iš tiesų, azoto oksidas yra pagrindinis arterinės sienos išplėtimo mechanizmas, kuris padeda skatinti laisvesnį žmogaus kraujo tekėjimą.

Taip pat yra daug kitų privalumų, įskaitant gerinti endotelio ir širdies ir kraujagyslių funkciją, lipidų žymenis, antioksidantus ir sveiką senėjimą. Be to, dviguba dozė taip pat gali pagerinti vyrų lytinę funkciją 50%.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back