Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Vynuogių milteliai - nauja antikorozinė medžiaga ateityje

Mar 08, 2019

Vynuogėse yra svarbių vitaminų, mineralų ir nedidelio kiekio baltymų ir riebalų. Tradicinė kinų medicina laikė gerą tonizuojančio kraujo produktą, valgydama dažnai gali sumažinti neurasteniją, nuovargį, taip pat maitinant kepenis ir inkstus.

Grape


Patraukliausias violetinis vitis vinifera l. paprastai yra mitybos ingredientas - antocianinas. Antocianinas yra klasė flavonoidų, kuris yra vienas iš pagrindinių pigmentų, sudarančių žiedlapių ir vaisių spalvą. Jis daugiausia pasiskirsto epidermio ląstelėse ir prastesnėse epidermėse. Be to, antocianinas vaidina svarbų vaidmenį stipriame antioksidate, kuris apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų. Jis gali sustiprinti kraujagyslių elastingumą, atsipalaiduoti kraujagysles, padidinti viso kūno kraujotaką, sumažinti kraujo spaudimą, stiprinti imuninės sistemos gebėjimą ir slopinti uždegimą bei alergiją.

Išskyrus antrocianidinus, vitis vinifera l. odos sudėtyje yra kitas antioksidantas - resveratrolis. Jis gali sumažinti kraujo klampumą, slopinti trombocitų krešėjimą ir vazodilataciją, užkirsti kelią trombozei ir užkirsti kelią vainikinių širdies ligų, išeminės širdies ligos hiperlipidemijai. Resveratrolis turi estrogenų panašų poveikį, kuris gali būti naudojamas krūties vėžiui ir kitoms ligoms gydyti.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back