Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Mitybos ir sveikatos srityje ateityje šios funkcinės žaliavos bus svarbiausios

Apr 23, 2019

Kaip platus vaistažolių vartojimas, kai kurie žolelių ekstraktai yra mylimi visų socialinių sluoksnių vartotojai. Mitybos ekspertai mano, kad dabartinis populiarus sveikas, aktyvus gyvenimo būdas, vegetariškos / grynos vegetariškos dietos pasirinkimas arba bent vienas iš daržovių pagrindu pagamintų ingredientų yra „minkštos sveikatos“ tendencija. ši tendencija yra ta, kad dabartinė augalų gavybos plėtra paspartino jo taikymą visose produktų rūšyse. Vartotojai renkasi produktus, turinčius augalų ir organinių augalų, o tai natūraliau skatina žmonių sveikatą.

Cherry


Acerola & Ginger

Pagrindinė augalų ekstraktų nauda yra jų gebėjimas natūraliai aprūpinti maistines medžiagas, kurios yra patraukliausia vieta daugeliui papildų ir mitybos vartotojų, ir geros galimybės gamtinių produktų gamintojams. Acerola, turtingas natūralaus vitamino c šaltinis, yra geras pasaulinio populiarumo pavyzdys, kai vyšnios , kurių kiekis svyruoja nuo 17% iki 34%. Imbiero ekstrakto poveikis žmogaus organizmui virškinimo sveikatai yra teigiamas, labiau atliekami išsamūs tyrimai, siekiant sustiprinti informuotumą apie imbiero sulčių naudą.

Ananasų Sahe & Mallow

„Alp Nutrition“ neseniai pristatė „Alp Phyto“ ekstraktą. Suprantama, kad produktas yra skystas ingredientas iš septynių vietinių augalų rūšių ir yra tiekiamas vandens, arbatos, sporto / energetinių gėrimų, beveik vandens produktų ar maisto papildų.

Trumpai tariant, vaistažolių ekstraktai ir toliau turės didelį potencialą naujovėms ir prekybai, o šių ekstraktų nauda sveikatai reiškia, kad ateityje jie bus atidžiai stebimi mitybos srityje.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back