Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Naujoviški kramtomieji gumai ne tik gali būti nuriję, bet ir padeda suardyti sveikatą

Jul 16, 2019

Pastaruoju metu Australijos maisto ir farmacijos pramonė (AFPI) pradėjo mokslinius formulės duomenų šaltinius, kurie ne tik padeda valyti burną ir pašalinti halitozę, bet ir padeda pagerinti žarnyno sveikatą. Šio produkto sudedamosios dalys yra pistacijų dervos, kalnakasiai ir ksilitolis , kuriuose nėra dirbtinių ingredientų, įskaitant įprastą maisto priedo E171 arba titano dioksido papildymą.

Kaip visi žinome, titano dioksidas yra labai dažnas priedas, esantis daugiau nei 900 maisto kategorijų. Neseniai atliktas Sidnėjaus universiteto tyrimas parodė, kad pernelyg daug suvartojamų medžiagų kasdieniame gyventojų gyvenime didina vėžio ir žarnyno ligų riziką. Daugelyje tradicinių gumos rinkoje yra titano dioksido, kuris neseniai buvo uždraustas Prancūzijoje dėl kancerogeninių savybių.

chewing gum


Nustatyta, kad pistacinės dervos turi antibakterinių savybių. Jau tūkstančius metų ji buvo naudojama Viduržemio jūros regione ir Vidurio Rytuose, siekiant išlaikyti žarnyno sveikatą, gydyti žarnyno problemas, tokias kaip skrandžio opos ir žarnyno opos, taip pat rėmuo. Produktas taip pat padeda pašalinti HP. HP yra dažniausia virškinimo trakto opa ir žarnyno uždegimo priežastis. Suprantama, kad apie 40% Australijos gyventojų ir apie 50% pasaulio gyventojų turi virusą, nors daugelis žmonių yra latentiniai nešiotojai ir nerodo simptomų, todėl jie nežino.

Guma šiuo metu parduodama Australijoje, Kanadoje, Artimuosiuose Rytuose ir Pietų Afrikoje. Atsižvelgiant į jautrumą temperatūrai ir drėgmei, produkto išplėtimas į pietų Azijos rinką vis dar yra labai sudėtingas, nes tokiame regione kaip Singapūras ar Malaizija gaminys negali išlaikyti struktūrinio vientisumo. Produktas tinka laikyti žemesnėje kaip 20。 temperatūroje.

Didžiausia produkto naujovė yra tai, kad ji gali būti praryti, lengvai virškinama ir moksliškai įrodyta, kad ji prisideda prie skrandžio opų atkūrimo. Be natūralių antibakterinių savybių, šis guma taip pat gali būti naudojamas kaip vaistų ar vitaminų nešiklis. Ateityje bendrovė pradės naudoti naujoviškus produktus su derva kaip vaistų tiekimo terpę.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com
Back