Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Citrinų lelija ir kūno rengybos treneris supažindina su ekologiškos sveikatos arbata, padedančia mankštintis ir detoksikuoti

Jul 22, 2019

Davidas Newtonas, kūno stiprinimo ir sveikatos namai Toronte, bendradarbiauja su „Lemon Lily“ išleisdamas dvi funkcines ekologiškas arbatas, skirtas palaikyti ir optimizuoti fizinę ir psichinę sveikatą. Manoma, kad Davidas Newtonas buvo kūno rengybos mokytojas 25 metus, mokė daugiau nei 60 klasių per savaitę. Jis pripažįsta, kad žmonių pastangos ir dėmesys sporto salėje yra atsiriboję nuo to, kaip jie maitina savo kūną ir protą švariu ir sveiku kuru.

tea


Dvi naujos arbatos, vadinamos „Ritual: Up“ ir „Ritual Down“, yra skirtos palaikyti naujus įpročius ir sveikatos ritualus, o dirbtinės energijos viriklius ir atpalaiduojančius gaminius pakeisti natūraliais, ekologiškais ir veiksmingais ingredientais. Davidas teigė, kad nors pati arbata yra budrus užsiėmimas, šios funktinlo arbatos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės žolelių ir supermaisto produktų iš viso pasaulio, kad palaikytų simpatinę ir parasimpatinę nervų sistemas. Teigiama, kad „Lemon Lily“ yra Toronte įsikūrusi Kanados arbatos įmonė, žinoma dėl rankų darbo natūralios ir ekologiškos sertifikuotos birios arbatos, kurios visos žaliavos tiekiamos iš geriausių arbatos plantacijų ir ekologiškų ūkių aplink wotkd (tiesioginė prekyba).

Anot pranešimų, pagrindinis „Ritual: Up“ ritinys yra simpatinės nervų sistemos stimuliavimas, užtikrinant vienodą ir sveiką energijos skatinimą. Jo ingridientai yra sertifikuoti Kanados ekocerto, įskaitant ekologišką žaliąją arbatą, ekologišką šeivamedžio uogą, organinę vyšnią, organines avietes ir ekologišką chaga grybą. Ritualas: Žemyn yra skirtas paskatinti parasimpatinę nervų sistemą ir užtikrinti sveiką detoksikaciją bei sedaciją. Kompozicija yra sertifikuota „Crocco“ Kanadoje, įskaitant ekologišką citrinžolę, organinę ramunėlę, organinę mėtų, ekologišką tinklelį, ekologišką kiaulpienės lapą ir ekologišką drugelio žirnio gėlę. Šios arbatos spalva yra mėlyna.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back