Banner
Namuose > Žinios > Turinys

„Lipofoods“ kompanija pradėjo naudoti vandenyje tirpius kurkuminus kosmetikai

May 07, 2019

Neseniai funkcinis maisto žaliavos kūrėjas „Lipofoods“ pradėjo „labai biologiškai skaidomą“ kurkumino mikrokapsulę, kuri gali būti naudojama grožio gėrimuose iš vidaus į išorę. Naujasis „Curcushine“ yra natūralus veganas ir didelė tirpumo sudedamoji dalis, kuri pasižymi neutraliomis savybėmis.

Curcumin


Produktas yra licencijavimo sutarties su Italijos MTTP kompanija „Sphera Ation SRL“, kuri yra įmonė, užsiimanti nano ir mikrokapsulių gaminių tyrimu ir plėtra, dalis. „Sphera“ generalinis direktorius Gianni Zoccatelli sakė, kad labai tirpus kurkumino komponentas buvo iššūkis, todėl dauguma rinkoje esančių kurkuminų ingredientų buvo vandenyje disperguoti, o ne vandenyje tirpūs. Šis iššūkis gali būti išspręstas sukuriant nekaltą technologiją, kuri hidrofobines veikliąsias medžiagas paverčia tirpiomis mikrokapsulėmis per unikalią dengimo medžiagą ir apdorojimą.

Ši tiekimo sistema paverčia kurkuminą į aukštą biologinio prieinamumo formulę, kuri naudoja visiškai natūralų kapsulės matricą, kad apsaugotų ir įterptų kurkuminą. Be to, bendrovė išleidžia gaminį iš gegužės 7–9 d. Ženevoje „Vitafoods Europe“.

Kurkuminas lėtina odos senėjimą, apsaugodamas odos struktūras ir baltymus, įskaitant kolageną ir elastiną, nuo oksidacinių ir uždegiminių pažeidimų. Kurkumino antioksidantinės savybės gali sumažinti ROS poveikį diferencijuotam receptorių geno ekspresijos reguliavimui glikozilintų rūšių (AGE).

 
Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back