Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Liuteinas ir zeaksantinas gali pagerinti jaunų žmonių sveikatą

Jan 22, 2019

Pastaruoju metu Gruzijos universiteto tyrimas parodė, kad liuteinas ir zeaksantinas gali pagerinti jaunų vartotojų viziją. Rezultatus taip pat pripažino akių ligų tyrimo centras ir regėjimo mokslo centras.

Šiuo metu akių sveikatos papildas, kuriame yra šių dviejų elementų, naudojamas tik senyvo amžiaus žmonėms ar senatvės akių problemai, tačiau jaunų žmonių rinka vis dar tuščia. Paskutinis tyrimas tik užpildo spragą, kuri leidžia jauniems žmonėms sužinoti, kad ankstyvoji mityba pagerina jų vizualinį našumą.

Zeaxanthin


Apie šimtą jaunų ir sveikų žmonių kasdien beveik kasmet buvo skiriama 10 mg floraglo liuteino ir 2 mg optisharp yumihuangzhi, arba placebą (atskirai čia atskirti). Rezultatai parodė, kad makuliarinio pigmento optinis tankis (MPOD) ir serumo koncentracija papildymo grupėje buvo žymiai padidėjusi, tačiau palcebo grupėje reikšmingų pokyčių nebuvo.

Nors šie du dalykai nėra sintezuojami patys, tačiau jie yra glaudžiai susiję su mūsų gyvenimu. Į mūsų kasdienį kopūstų ir špinatų mitybą švino tipo daržovės turi du elementus. Tačiau tik per mūsų kasdienį mitybą negalime patenkinti mūsų poreikių, o šio papildo atsiradimas atitinka visų amžiaus grupių poreikius. Tokiu būdu, turintys sveikų akių porą, yra tiesiog už kampo.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back