Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Naujas disperguotų sabalpalmės ekstraktas prostatos ir testosterono sveikatos

Apr 17, 2019

Neseniai pradėjo naują Valensa International disperguotų lipidų ekstraktas iš pamačiau palm disperguotų USPlus. Šis produktas leidžia gamintojai pateikia testosterono ir prostatos sveikatos nauda iš pamačiau palm ekstraktai, daug kitų programų. Mikroinkapsuliavimo, Valensa suteikia beveik beskoniai milteliai nuo palaikyti būtinas didelis riebalų rūgščių kiekisSaw palmettovartotojų sveikatos poreikius.

Saw Palmetto Extract


USPlus yra pirmasis miltelių, vandenyje tirpus ekstraktas, kuriame nėra būdingas aštrus skonis, kuris yra tikras perversmas, plečiant paramos prostatos, šlapimo takų patogus Dozavimas galimybių požiūriu. Testoterone sveikatos net palaiko veiksmingą produktų atgal plaukų folikulus sveikatos. Potencialių paraiškų yra gėrimų, maisto barai, saldainis, guma ar kramtomosios tabletės.

Yra ištirta, kad 3/4 šaukštelių disperguotų USPlus pjūklas palmių ekstrakto milteliai gali reavh rekomenduojamos paros dozės sabalpalmės ekstrakto skatinti prostatos sveikata. Ši koncentruota neutrali prieskonių miltelių dozė yra didžiulis žingsnis į priekį į produkto inovacijas ir buvo naudojamas daugelyje produktų.

Pjūklas palmių yra aliejus, išgautas iš prinokusių uogų, kurios suteikia tam tikrą riebalų rūgščių, kurios negali būti kopijuojamas. Valensa tariamai išaugintas Brandaus pjūklas palmių uogų laukinių tvariai ir džiovinti juos gaminti gryną tirpiklių aliejaus patentuotas anglies dioksidu gavybos proceso. Tokiu būdu užkirsti kelią falsifikuotų kopijos pirkimo pažymėtos saw palmetto.


Susisiekite su mumis

Adresas: Kambarys 810, vienetas 1, Zhuque septynių žvaigždučių tarptautinės butas, Zhuque Street, Yanta District, Kunming, 710075

Tel: 0086-029-68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. paštas:info@nutragreenlife.com

Web:www.nutragreenlife.com

Back