Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Augalų eteriniai aliejai ateityje bus maisto konservantų tendencijos

Apr 02, 2019

Ieškoma, kad perdirbtų maisto ir gėrimų rinka vis dar yra sintetinių konservantų. Tačiau įrodyta, kad daugelis augalų eterinių aliejų turi tam tikrų antibakterinių ir antioksidacinių savybių. Augaliniai eteriniai aliejai, tokie kaip rozmarinas, buvo naudojami kaip konservantai, tačiau iki šiol šis laukas nebuvo visiškai išvystytas. Todėl Tailando Princo Sonkos universiteto mokslininkai parengė ankstesnius eterinių aliejų tyrimus kaip konservantus.

rosemary


Rozmarino ekstraktas yra vienas iš labiausiai paplitusių eterinių aliejų, naudojamas pratęsti produktų tinkamumo laiką, o tai gali būti siejama su gebėjimu atsispirti gramteigiamomis ir gramnegatyvinėmis bakterijomis. Išskyrus rozmarino aliejų, tiek raudonmedžio aliejus, tiek čiobrelių aliejus taip pat turi cavacrolo junginį, turintį platų antibakterinių veiksmų spektrą prieš daugelio tipų bakterijas. Net ir įvairių rūšių rododendro genties augalai gali turėti bakteriostatinį poveikį.

Tiesą sakant, daugelis eterinių aliejų turi tam tikrą antibakterinį aktyvumą, kuris išskiriamas iš įvairių augalų dalių, tokių kaip lapai, sėklos, gėlės ir šaknys. Paprastai augalų ekstrakcijos metodai apima garų ištraukimą ir superkritinį CO2 išskyrimą. Kalbant apie karštą aliejų, šiuolaikinės technologijos užtikrina pakavimo technologiją ir kitus metodus, kaip gauti kvapo neturintį komponentą, turintį atsparumą korozijai. Natūralios konservantų rinkos aprūpinimas sveikų vartotojų poreikiais natūraliems ingredientams, tačiau jis neapsiriboja rozmarinų ekstraktais, tačiau jis taip pat apima konservantus iš kitų augalų šaltinių.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back