Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Prasta burnos sveikata linkusi kepenų vėžiui

Jul 03, 2019

Neseniai atliktas tyrimas dr. Haydee Jordao, Belfasto Karalienės universiteto Visuomenės sveikatos centras, nustatė, kad prasta burnos sveikata buvo susijusi su keleto lėtinių ligų, tokių kaip širdies liga, insultas ir diabetas, ypač kepenų vėžio, labiausiai paplitusių pirminių ligų rizika. kepenų vėžys suaugusiems. Tačiau šiuo metu nėra nuoseklių įrodymų apie ryšį tarp prasto burnos sveikatos ir specifinių virškinimo trakto vėžio tipų, kuris taip pat yra pagrindinis šio tyrimo tikslas.

oral health


Tyrimas sustiprina blogą sveikatą kaip širdies ligų, insulto, diabeto ir vėžio rizikos veiksnį. Kuo daugiau dantų iškrenta, tuo didesnė pirminio kepenų vėžio rizika, pagal Suomijos tyrimą. Taikant periodontitą gydomiems Taivano virškinimo trakto vėžio pavojus yra mažesnis, palyginti su pacientais, kurie nėra gydomi, o tai rodo, kad yra ryšys tarp burnos sveikatos ir virškinimo trakto vėžio.

Tyrimas parodė, kad žarnyno mikroflora atlieka svarbų vaidmenį tiriant burnos sveikatos mechanizmą ir kepenų vėžio vaidmenį. Kepenys padeda išvalyti bakterijas organizme. Kai kepenis veikia liga, pvz., Hepatitas, cirozė ar vėžys, jo funkcija sumažės ir bakterijos išliks ilgesniam laikui, o tai gali sukelti daugiau žalos.

Dar vienas pagrįstas paaiškinimas yra tai, kad didelė vėžio rizika blogos burnos sveikatos atveju yra tai, kad daugiau dantų trūkumo dalyvių gali pakeisti savo mitybą, valgyti daugiau minkštų ir potencialiai mažiau maistingų maisto produktų ir taip padidinti kepenų vėžio riziką. Nors grupė analizavo vaisių ir daržovių suvartojimą, analizuojant nebuvo atsižvelgta į kitas maisto liekanas.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back