Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kvercetinas ekstrahuotas iš Sophora Japonica gali pasipriešinti vėžiui

Mar 21, 2019

Kvercetinas yra geltonas ir dar vadinamas šarminiu vandeniniu tirpalu. Jis netirpsta vandenyje ir kartaus skonio. Jis yra plačiai randamas gamtoje, o jo pavadinimas kilęs iš augalų kverto.

Kvercetinas yra gausus įvairių maisto produktų, tokių kaip arbata, obuolys, svogūnai, pomidorai ir brokoliai. Įrenginyje jis vaidina slopinamąjį vaidmenį natūralių augalų anxino transportavime ir yra labai svarbus normaliam augalų augimui ir vystymuisi. Tai yra daugelio kitų flavonoidų glikozidų glikozidas. Pavyzdžiui, kvercetinas prisijungia prie ramnozės, kad susidarytų kercitrinas ir arabinozė. Jis jungiasi su laktoze, kad susidarytų hiperozidas ir pan.

Quercetin4


Kvercetinas paprastai naudojamas kaip sveikatos produktas ir dažnai naudojamas imunitetui didinti arba užkirsti kelią infekcijai. Jis turi geresnį atsikosėjimą ir antitussive poveikį.Jis turi tam tikrą anti-astma poveikį, naudojamas lėtinio bronchito gydymui. Be to, kvercetinas gali sumažinti kraujo spaudimą, padidinti kapiliarinį atsparumą ir sumažinti kraujo lipidų kiekį. Mūsų kasdienis daržovių ir vaisių suvartojimas yra turtingas biologiniu flavonoidu, kurio didžiąją dalį sudaro eršketai, ir tokių junginių svarba žmonių mitybai yra matoma.

Nustatyta, kad kvarcetinas, veikdamas priešvėžį, slopina įvairias vėžio ląsteles. Kiek tai susiję su konkrečiu machanizmu, ji turi daug biologinių savybių. Kvercetinas slopina daugelį vėžio ląstelių fermentų, kurie dalyvauja ląstelių proliferacijos ir atskirų transdukcijos būdų.

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back