Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Aviečių milteliai - labiausiai parduodamas maisto priedas

Jan 11, 2019

Aviečių   yra dažnas vaisius, kurį galime pamatyti kasdieniame gyvenime, bet žmonės nežino apie savo funkciją. Faktas, šis vaisius yra traktuojamas kaip viena žolė, kuri yra sveika žmogaus organizmui, taip pat ir jo gydomoji vertė yra labai didelė.

1. Rubus idaeus L. turi inkstų tonizavimo funkciją, stiprina esmę ir mažina pulsą. Klinikinis naudojimas daugiausia spermatozoidų, naktinio prakaitavimo, pogrupio ir pan. Gydymui.


raspberry-1


2. Jungtinių Amerikos Valstijų tyrimai parodė, kad įvairūs Rubus idaeus L. veikėjai, didinantys lytinių nervų susijaudinimą, turi didelį poveikį vyrų erekcijos disfunkcijos prevencijai ir gydymui bei seksualinio noro trūkumui. Taigi vyrai, kurie nėra seksualiai aktyvūs, gali imtis dažniau.

3. Antioksidantai gali veiksmingai užkirsti kelią laisviesiems radikalams nuo smegenų pažeidimo ir pagerinti smegenų kraujo ir deguonies tiekimą. Tai labai naudinga mūsų smegenų vystymuisi. Visų pirma vaikai, kuriems pasireiškė simptomai, dažnai gali užtrukti.

4. Be antibakterinio, priešuždegiminio ir anti-kraujo spaudimo, flavonoidai taip pat yra labai geri odos priežiūrai. Šios medžiagos gali pagerinti kraujotaką ir padidinti odos kapiliarų elastingumą. Taip pat skatinamas odos ląstelių regeneravimas ir taip atliekamas grožio vaidmuo.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back