Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Mokslininkai nustatė, kad koriandras gali veiksmingai palengvinti priepuolius ir atidėti juos

Jul 30, 2019

Gerbalinis vaistas, įskaitant kinų žoleles, turi ilgą istoriją kaip liaudies vaistas, atsparus smūgiams. Kol kas nežinomi daugelis šios žolelės esminių mechanizmų. Naujame tyrime tyrėjai nustatė koriandro molekulinį poveikį, kuris gali veiksmingai atidėti kai kuriuos priepuolius, būdingus traukuliams ir kitoms ligoms. Tyrimas, paskelbtas žurnale FASEB, paaiškina molekulinį, kaip galingo KCNQ kanalą aktyvinančio agento, vaidmenį, naują supratimą, kuris gali padėti pagerinti gydymą ir sukurti veiksmingesnius vaistus.

Coriander


Kaip tradicinis antikonvulsantas, kmynai gali suaktyvinti kalio kanalus smegenyse ir sumažinti traukulius. Yra komponentas, vadinamas dodecenaliu, kuris jungiasi su konkrečia kalio kanalo dalimi, taip atidarant kalio kanalą ir sumažinant ląstelės jaudrumą. Ši konkreti išvada yra svarbi, nes ji gali padėti efektyviau naudoti koriandrą kaip prieštraukulinį vaistą arba pakeisti „Dofecenal“, kad būtų sukurti saugesni ir efektyvesni prieštraukuliniai vaistai.

Tyrėjai išsiaiškino, kad ilgos grandinės riebalų aldehidas-2-dodecenas gali suaktyvinti kalio kanalus, įskaitant pagrindinius neuronų potipius ir pagrindines širdies subkategorijas, kurie reguliuoja smegenų ir širdies elektrinį aktyvumą. Būtent šis metabolitas sukelia antikonvulgarinį kopūstų poveikį, atidėdamas kai kurias chemines medžiagas, įtrauktas į epilepsiją. Šio tyrimo rezultatai suteikia molekulinį pagrindą koriandro terapiniam poveikiui ir leidžia manyti, kad visur esantis kulinarinis žolinis augalas turi nuostabų poveikį kliniškai svarbiems kalio kanalams.

Be antikonvulsinių prospektų, koriandras taip pat turi priešvėžinį, priešuždegiminį, priešgrybelinį, antibakterinį, širdies apsaugą, skrandžio sveikatą ir analgeziją. Be to, svarbiausias dalykas yra tai, kad jis labai skanus, o tai ir yra jo pavadinimo kilmė.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back