Banner
Namuose > Žinios > Turinys

2019 m. Sporto mityba tampa pagrindine kolageno vystymosi sritimi

Apr 19, 2019

Nesvarbu, kokio amžiaus, grožis visada yra kažkas, ką žmonės stengiasi siekti, ypač šiame veido stebėjimo amžiuje. Gera oda ir sveiki plaukai yra pagrindiniai tikslai, skatinantys įvairaus amžiaus vartotojų vartoti kolageną. Kolagenas tapo svarbia žaliava kosmetikos srityje.

sport ecercise


Kolageno rinkos šiluma didėja, daugiausia dėl savo naujovių, nes kai kurie vartotojai nebenaudoja tradicinių papildų. Pavyzdžiui, naudojant vandenyje tirpius kolageno miltelius, tai suteikia puikų patogumą, netgi leidžia vartotojams kasdien patiekti kolageną ir tikrai integruoti funkcinę mitybą kasdieniame gyvenime.

Rinkos fug kolagenas keičiasi nuo sąnarių skausmo ir sveikų senėjimo papildų, skirtų klubo darbuotojams, kad jie būtų ieškomi kaip prabangos grožio produktai. Be to, kolageną galima pridėti prie karšto šokolado, kokteilių ir cinamono puodelių. Kadangi pratybų mityba turi didelį augimo potencialą, taip pat didėja fizinių ir fitneso dalyvių skaičius. Tai reiškia kaulus, kremzles, raumenis, kurie bus dažnai naudojami, o per daug vartojimas ir vartojimas turės neigiamą poveikį. Tai yra kolageno papildymo prasmė. Kolageno peptidų gamyba tam tikrose kūno vietose taip pat yra nauja taikymo tendencija.

Kolageno papildai gali paskatinti žmones atrodyti sveikiau ir geriau. Net mankštajame pasaulyje pleilis atkreipia dėmesį į jų išvaizdą. Jie nori būti sveiki, tačiau jie taip pat rūpinasi, kaip jų kūnai atrodo, vidinė sveikata ir išorinė oda.

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back