Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Vis dar valgote javų pusryčius? Vaisiai maistiniai pusryčiai yra populiarus dabar!

Apr 15, 2019

Su šiuolaikiškų judrių gyvenimo būdų atsiradimu, pusryčių grūdai suteikia suaugusiems ir vaikams visame pasaulyje patogų, greitą, skanų ryto gaivinimą ir greitą energijos papildymą. Tačiau grūdai užsidegė kaip tariamai turtingas cukrus, dirbtinis stabilizatorius ir kitas nepopuliarus ingredientas, o vis daugiau sveikatos sąmoningų vartotojų nenori vėl valgyti.

Fruit


Vaikai yra pagrindinės rupinių pusryčių tikslinės rinkos, todėl šiuos produktus ypač veikia vaikai. Nors pramonė stengiasi sumažinti cukraus kiekį ir maistingumą. Cukraus sumažinimas yra nelengvas uždavinys, turintis didelį išlaidų spaudimą ir iššūkius.

Izraelio „Gat Foods“ kompanija sutelkė dėmesį į pusryčių grūdų derinimo atnaujinimą ir pristatė įvairius vaisių pagrindu naudojamus maistingus pusryčių ingredientus, kurie pakeis grūdų refiendinius cukrus. Formulė yra naturals vaisių esmė, įskaitant pluoštą, siūlanti vaisių skonio įvairovę ir gali lengvai įsilieti į grūdų prekės ženklo flavonus. Svarbiausia. rafinuotas saldumas gaunamas nepridėjus rafinuoto cukraus.

Sakoma, kad formulėje yra 90% skystų vaisių sudedamųjų dalių, kurias galima pridėti prie bet kokio miltų mišinio arba naudoti plėvelės sluoksniais. Vaisių mechanizmas suteikia švelnų saldų skonį. Patentuota „Gat Foods“ technologija įveikia drėgnų tirpalų integravimo į sausus produktus problemą, užtikrindama skonį ir saldumą neprarandant traškios grūdų tekstūros ir pašalindama sluoksnį mažinančias medžiagas.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back