Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Tyrimai parodė, kad vitaminas D gali sumažinti hipertenzijos riziką vaikams

Jul 12, 2019

Naujajame tyrime, paskelbtame Amerikos širdies asociacijos leidinyje, nustatyta, kad vitamino d vartojimas nuo gimimo iki vaikystės yra pavojus, kad vėlyvoje vaikystėje ir paauglystėje atsiranda hipertenzija.

Bostono medicinos centre mokslininkai sekė 775 vaikus nuo gimimo iki 18 metų amžiaus. Dauguma vaikų gyvena mažas pajamas turinčiose vietovėse, o 68% vaikų yra afrikietiški amerikiečiai. Žema vitamino D koncentracija yra apibrėžiama kaip vitamino D kiekis, mažesnis nei 11 μg / ml gimdymo metu, o ankstyvoje vaikystėje mažesnis nei 25 μg / ml. Vaikai, kuriems gimimo metu buvo mažesnis vitamino d lygis, padidino sistolinio kraujospūdžio padidėjimo riziką nuo 6 iki 18 metų amžiaus, o vaiko ankstyvo vitamino D koncentracijos rizika buvo dvigubai didesnė nei įprastų 3 metų amžiaus vaikų. ir 18.

vitamin d


Šiuo metu Amerikos pediatrijos akademija nerekomendavo tikrinti visų nėščių ir mažų vaikų vitamino D kiekio. Tyrimo rezultatas padidina galimybę sumažinti hipertenzijos riziką vėliau, vartojant vitaminą d nėštumo ir ankstyvo gimdymo metu. Yra gerai žinoma, kad organizmui reikia vitamino d adsorbuoti kalcio ir stiprius kaulus. Saulei veikiant jį gamina kūnas. Tačiau jis taip pat egzistuoja maisto produktuose, pvz., Kiaušiniuose, lašišose ir patobulintuose pieno produktuose.

Hipertenzija yra pagrindinė širdies ir kraujagyslių ligų priežastis pasaulyje, taip pat tai galima išvengti. Hipertenzija vaikystėje yra svarbus hipertenzijos ir širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo rizikos veiksnys. Vaikų aukšto kraujo spaudimo paplitimas pastaraisiais metais didėjo, ypač tarp afroamerikiečių vaikų, didėjant vaikų nutukimo dažniui.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Back