Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Baobabas - nepaprastas skonis, sklidinas visame pasaulyje

Aug 09, 2019

Baobabas yra unikalus augalas Afrikoje į pietus nuo Sacharos, taip pat žinomas kaip Afrikos gyvybės medis. Tai vienas iš labiausiai atpažįstamų medžių žemyne, tačiau jis taip pat auga Omane, Jemene, Arabijos pusiasalyje, Malaizijoje ir Austrilijoje. Medžiai užauga baltomis gėlėmis, trąšomis šikšnosparniais naktį, o vėliau išauga į har kokosų kevalus. Nors šių lukštų sėklos dažnai presuojamos į aliejų, daugiausia skirtos grožio priemonėms, balti milteliai, suvynioti už sėklų išorės, gali būti naudojami kaip sveika žaliava.

Baobab


Kaip naujas skonis, baobabas turi skonį, vadinamą citrinų lengvo saldumo, tekstūra, o dėl maistinės sudėties jis yra unikalus produkto ingredientas, jį galima dėti į užkandžių lazdeles. pieno kokteilius ar bet kokį super maistą. Europos tiekėjas-Nexira mano, kad baobabo minkštimo milteliai yra labai tinkami etiketėms valyti. Milteliai yra šiek tiek stipraus skonio ir lengvai naudojami dideliais kiekiais, tokiais kaip miltiniai kokteiliai, sveikatingumo batonėliai, pusryčių kruopos, jogurtas, ledai ar šokoladas. Jis taip pat gali būti gerai derinamas su kitais super vaisiais (tokiais kaip „Auksinės tigro uodega“, „Guanana“).

Dėl turtingų vitaminų, mineralų ir antioksidantų baobabų medis gali būti įvairesnis, pavyzdžiui, mitybos savybės, turtingi egzotiniai skoniai ir teigiamas socialinis bei ekonominis Afrikos poveikis. Jame yra šalta ir sveika žaliava, todėl išauga pasaulinės maisto ir gėrimų tendencijos, tačiau augalui trūksta išteklių. Daugelis seniausių ir didžiausių baobabų medžių mirė maždaug per pastaruosius 10 metų, todėl kaltas gali būti Pietų Afrikos klimato pokyčiai.

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back