Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Smegenų sveikata tapo pagrindine sritimi, kokie produktai bus ateityje?

Apr 01, 2019

Šiandien, smegenų sveikata tapo daugelio vartotojų dėmesio centre. Kadangi gyvulių stadionų pagerėjimas, ilgaamžiškumas ir toliau didėja, o tikėtina gyvenimo trukmė labiau lemia įgimtą biologinę sistemą, kuri susilpnins nervus centralis. Daugiau vartotojų atkreipia dėmesį į smegenų sveikatą, todėl smegenų sveikatos gerinimas, pvz., Neperšaunama kava ir grybai, skatina smegenis, šie du produktai atspindi naują būdą, kuriuo vartotojai gali susitelkti ties smegenų sveikata.

Mushroom


Nors yra įvairių smegenų sveikatos produktų, tačiau dauguma jų yra tikslesni sveikatingumo teiginiais, pvz., Atminties, mokymosi, veikimo, pažinimo funkcijų ir kt. ir daugelis naujesnių medžiagų ir technologijų vis dar yra tiriamos ir pasenusios, todėl kilimėlis turi daug galimybių vystytis.

Verta pažymėti, kad žaidimo žaidėjas tapo nauja vartotojų grupe smegenų sveikatos rinkai, ir jiems reikia didelio dėmesio ir aktyvaus atsako. Dabartinis e. Konkursas tapo pasaulinio lygio renginiu kaip sportas, ir ateitis padidins vartojimo paklausą rinkoje. Be to, sporto gyventojai taip pat yra naujas smegenų sveikatos produktų vartotojas. Norint pridėti pagrindą laimėti žaidimą, jiems reikia geros reakcijos greičio ir koordinavimo gebėjimų nei paprastiems žmonėms sporto procese. Ateityje atsiradusios intelektualios sporto mitybos, kurios bus ignoruojamos, paskatins naujų sporto mitybos produktų gimimą.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back