Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Emocinė sveikatos rinka auga, tai trys žaliavų rūšys bus karšta vieta

Apr 09, 2019

Didėjant šiuolaikinio gyvenimo tempui ir kasdieniam stresui, vis labiau populiarėja nuotaikos gerinimo produktai, o šis tvarus augimas taip pat paskatino naujų mokslinių tyrimų ir naujoviškų produktų kūrimą. Kadangi daugelis tyrimų ir toliau patvirtina emocinių papildų poveikį sveikatai, emocinės sveikatos ir bendros sveikatos rinkos taip pat parodė didelį augimą. Nuolat augant emocinei papildomai rinkai, tikimasi, kad šios trys žaliavos taps karšta vieta rinkoje.

Crocus sativus


Withania Somnifera

Ji labai prisitaiko prie originalių savybių, kaip nuotaiką stiprinantis agentas ir recidyvuotas slėgio priedas, kuris sparčiai tampa populiarus Jungtinėse Valstijose. Tikimasi, kad kartu su „somnifera“ ekstraktu bus galima gydyti kognityvinį sutrikimą ir nuotaikos pablogėjimą.

Probiotikai

Per pastaruosius dvejus metus vidaus probiotikų rinka buvo labai karšta, įmonės sukūrė skirtingus įtampos skirtingoms sveikatos sritims, pavyzdžiui, žarnyno sveikatai, svorio valdymui, mitybos mitybai, emocinei sveikatai ir pan. Tyrimai parodė, kad sąsajos tarp smegenų ir vidaus organų bei padidėjęs vartotojų informuotumas apie probiotikus yra pagrindas emociniams probiotikams papildyti.

Crocus sativus

Crocus sativus extrect atsako ir anti-nerimo charakteristikos patvirtintos daugiau nei 10 klinikinių tyrimų. Tyrimas netgi parodo, kad šafrano ekstraktas gali turėti panašų poveikį kaip nuotaiką stabilizuojantis agentas, pvz., Fluoksetionas ir imipraminas, neturintis šalutinio poveikio.

Nuotaikos ir nerimo papildai vis labiau populiarėja produktų rinkoje. Kramtomosios tabletės, fudge ir kitos produktų formos taip pat yra populiaresnės nei milteliai.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back