Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Pagrindinės grūdų sėklų aliejaus galimybės ir iššūkiai

Jan 25, 2019

Didėjanti natūralių ingredientų paklausa kosmetikos, maisto papildų ir sveikatos priežiūros srityse prisidėjo prie pasaulinės borage naftos rinkos plėtros.

„Borago officinalis“ aliejus, turintis gausų y-linoleno rūgšties (GLA), pasižymi puikiomis antioksidacinėmis savybėmis, todėl plačiai naudojamas odos tepaluose ir kosmetikoje. Jį gali vartoti tiesiogiai žmogaus organizmas kaip maisto papildas arba kapsulė.

Borage Oil


Jis paprastai yra laukinis Nnrth Amerikoje ir Europoje. GLA yra daug riebalų rūgščių, kurias galima paversti prostaglandinais, kurie veikia kaip hormonai. Prostaglandinai turi antioksidacinių savybių, gali išplėsti kraujagysles.

Taip pat įrodyta, kad „Borago officinalis“ aliejus padeda sumažinti svorį ir mažina bendrą organizmo uždegimą, todėl manoma, kad tai yra sudedamoji dalis, kuri padeda svoriui mažinti, o tai yra pagrindinė vis didėjančios naftos paklausos priežastis. Be to, kiti GLA sveikatos požymiai labiau prisideda prie naftos paklausos nei vartojimas dietoje.

Regione Azijos ir Ramiojo vandenyno regione yra didžiausia pasaulinės Borago officinalis eterinės naftos rinkos dalis. Spartus kosmetikos, narkotikų ir mitybos sveikatos priežiūros produktų paklausos augimas regione yra pagrindinė priežastis, dėl kurios aktyviai skatinama boražinės naftos rinkos plėtra.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Back