Banner
Namuose > Žinios > Turinys

„Feverfew“ ekstrakto rinka vis dar turi ištirti

Jan 30, 2019

„Feverfew“ ekstraktas yra viena iš mūsų šalies eksportuojamų veislių, tačiau dar nesukūrė skalės, taip pat yra nedaug vietinių gamintojų ir tiekėjų. Dabar jis yra sukurtas dabartinėje rinkoje ir naudojamas sveikatos produktų ir medicinos produktų pateikimui. Jis padeda sušvelninti migreną ir pagerinti raudoną vilą ir reumatoidinį artritą. Be to, jis taip pat turi stiprų priešnavikinį aktyvumą, pagerinantį šaltą karštį ir kitus simptomus. Todėl tarptautinėje rinkoje yra tam tikras vartotojų informuotumas.

Feverfew


Dėl viso tarptautinio terminalo paklausos skalės dar nėra pritrauktas pramonės dėmesys, mažas baltas chrizanteminis ekstraktas šiuo metu nėra pagrindinis mūsų šalies augalų auginimo įmonių verslo indėlis, iš esmės visi yra tiekimas pagal klientą įsakymas. Nėra pramonės šakų, kurios bus šios rūšies kaip pirmaujanti produktų reklama ir pardavimas. Tačiau ateityje galima padidinti rinkos paklausą ir Kinijos tiekėjus užimti didesnę dalį mažo chrizantemo ekstrakto.

Mūsų šalyje yra nedaug ekstraktų gamintojų, daugiausia koncentruotų Hunan ir Shaanxi regionuose. Pagrindinės laukinių ir auginamų chrizantemų ekstraktų specifikacijos buvo 0,8% mažo chrizantemo laktono, kuris buvo eksportuotas į Pietryčių Aziją, Europą ir Ameriką, kuris buvo naudojamas medikamentams ir sveikatos produktams.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Back