Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Emodin kaina skiriasi priklausomai nuo skirtingų gavybos šaltinis

Jan 17, 2019

Emodinrandamas augalų įvairovė. Ji yra išversta į vidaus rinka šiuo metu turi tris šaltinius: milžinišką mazgas piktžolių, rabarbarų ir alavijas. Rabarbarai yra šaltinis, "autentiškas" lyginamosios ir didelė kaina yra pirmasis iš trijų. Bet viršų pardavimas šaltinis rinkoje yra milžinišką mazgas piktžolių.

Emodin


Rabarbarai yra geras vaistas, su ilga istorija, tiksli gydomasis poveikis ir žema kaina. Tai svarbi žaliava dešimtis Kinijos patento medicinos, pvz., Shangqing tabletes, Dahuang Qingwei tabletes, Baishun tabletes ir t. t. Su nuolatiniu registravimą ir stichinių nelaimių pastaraisiais metais, mažėja rabarbarų laukinių išteklių ir žaliavų kainos augo. Ištrauka iš rabarbarų kaina, taip pat išaugo. Pagal tradiciją, rabarbarų gavyba yra geras ir paprastai daugiausia vidaus farmacijos gamyklos, vietinių tiekėjų nėra daug.

Milžinišką mazgas piktžolių pasiūla yra gana paplitusi šiuo metu. Spalva skiriasi, kai kurie iš jų yra juoda ir kai kurios vidaus farmacijos gamyklos, paprastai geltonai. Nėra apribojimų, taikomų šalyje labai trūksta, kainos taip pat skiriasi skirtingų vidaus, iš ten juanių vienam kilogramui į šimtus juanis kiekvieną kilogramą.


Susisiekite su mumis

Adresas: Kambarys 810, vienetas 1, Zhuque septynių žvaigždučių tarptautinės butas, Zhuque Street, Yanta District, Kunming, 710075

Tel: 0086-029-68750657/68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. paštas:info@nutragreenlife.com

Web:www.nutragreenlife.com


Back