Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Laiko valgymo strategija, ar ji tikrai padeda mesti svorį?

Aug 07, 2019

Reguliarios valgymo strategijos, tokios kaip pertraukiamas badavimas ar valgymas anksčiau dienos metu, padeda žmonėms numesti svorio, nes sumažina apetitą, o ne sudegina daugiau kalorijų, teigiama Amerikos nutukimo instituto pavyzdinio žurnalo „Nutukimas“ internete paskelbtoje ataskaitoje. Tyrimas pirmiausia parodė, kaip valgymo laikas paveikė 24 valandų energijos apykaitą, kai buvo suderinti maisto kiekiai ir valgymo dažnumas. Daugeliui žmonių paaiškės, kad valgymo laiko stragečiai padeda žmonėms mesti svorį arba išlaikyti svorį, nes atrodo, kad jie natūraliai slopina apetitą, o tai gali padėti žmonėms valgyti mažiau.

timg (1)


Reguliarūs valgymo košės gali padėti žmonėms sudeginti daugiau riebalų vidutiniškai per 24 valandas. Ankstyvasis riboto laiko valgymas (eTRF). tai pertraukiamas badavimas, kuris valgo vakarienę kiekvieną popietę ir padeda pagerinti žmonių sugebėjimą pereiti nuo deginančių angliavandenių energijos ir nuo riebalų deginimo energijos atžvilgiu - tai metabolizmo aspektas, vadinamas metabolizmo lankstumu. Tačiau tyrimo priešakyje buvo nurodyta, kad riebalų deginimo rezultatai buvo preliminarūs. Tačiau ar šie metodai gali padėti žmonėms sulaikyti riebalus organizme, dar reikia atlikti ilgalaikius tyrimus.

Po tyrimo, nors eTRF neturėjo reikšmingos įtakos dalyvių sudeginamų kalorijų kiekiui, tyrėjai nustatė, kad eTRF sumažino alkio hormono lygį ir tam tikrais būdais pagerino apetitą. Tai taip pat padidino riebalų deginimą per 24 valandas.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back