Banner
Namuose > Žinios > Turinys

„Valensa Company“ pristato vandenyje disperguojamą astaksantiną

Jul 17, 2019

Astaksantinas yra karotinoidų rūšis ir stiprus natūralus antioksidantas. Kaip ir kiti karotinoidai, tai yra riebaluose tirpus ir vandenyje tirpus pigmentas, randamas krevetėse, krabuose, lašišose, dumbliuose ir kituose jūrų organizmuose. Kaip viena iš efektyviausių natūralių antioksidantų, svarbiausia funkcija yra pašalinti laisvuosius radikalus ir pagerinti žmogaus organizmo senėjimą.

Neseniai Valensa pripažino savo naują natūralų, gerai disperguotą astaksantino miltelius. Sudedamoji dalis buvo sukurta bendradarbiaujant su virun nutrac-biosciences, turinčia patentuotą „Esolv“ technologiją, kuri ją sujungia į daleles, o po to purškiant džiovinant, susidaro neutralus, labai disperguotas, biologiškai prieinamas vandenyje tirpus milteliai.

Astaxanthin


Tai tam tikras astaceno miltelių produktas, turintis gerą vandens dispersiją ir funkcines savybes, kurios neturi būdingo skonio ir gali išlaikyti stabilumą iki 24 mėnesių. Tai naujovė, pakeičianti indukcijos taisykles, nes gaminys siūlo patogesnes produkto dozavimo formas ir siūlo įvairias galimybes ir rinkos galimybes astaksantino terminalų taikymams. Be to, tyrimai taip pat parodė, kad jis vaidina svarbų vaidmenį sveikos senėjimo srityje, ypač sąnarių ir akių sveikatai.

Atsižvelgiant į biologinį prieinamumą, mikrokapsuliacija gali padaryti vandenyje netirpius ir ne polinius karotinoidus, kuriuos organizmas gali lengvai absorbuoti. Jis naudojamas Virun yra dezodoruojamas natūraliu bikarbonato procesu, tada aliejus yra supakuotas į daleles, o tada purškiamas džiovinimas. Sukūrus mikroklasterinę struktūrą, tepalas tampa vandenyje tirpi, labai bioutiliuota forma, kuri netgi gali ištirpti į skaidrų gėrimą be žuvų kvapo. Iki šiol astaksantinas buvo sukurtas daugelis galinių produktų dozavimo formų, tokių kaip užkandžiai, maži maišeliai, mitybos strypai, pieno kokteiliai, gėrimai ir pan.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back