Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Ką žinote apie Astragalus polisacharido poveikį?

Jan 09, 2019

Astragalus daugiausia gaminamas Vidinėje Mogolijoje, Shanxi, Gansu, Heilongjiang ir kitose vietose. Šiuo metu mūsų šalis daugiausiai sodinama už priimtiną kainą. Huangqi membranaceus plačiai naudojamas žmogaus medicinoje, sveikatos priežiūros produktuose ir veterinarijos medicinoje, nes jis sugeba padidinti imunitetą, atidėti senėjimą ir naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai.

Aktyvūs huangqi komponentai moksliškai klasifikuojami šiuolaikinėje medicinoje. Tai įeina:

polisacharidai, triterpenoidiniai saponinai, flavonoidai ir kiti komponentai. Pastaraisiais metais vis daugiau tyrimų paminėjo, kad huangqi polisacharidai turi aktyvesnį vaidmenį gydant širdies ir kraujagyslių, imuninę, endokrininę ir kitas ligas. Toliau pateikiama jos poveikio santrauka.

Astragalus membranaceus (Fisch.) Bunge.


1. Jis gali būti naudojamas širdies ir kraujagyslių ligoms gydyti, paveikiant transkripcijos faktorių, adhezijos faktoriaus ekspresiją, signalo kelio aktyvacijos slopinimą ir pan.

2. Jis gali žymiai sustiprinti endotelio progenitorinių ląstelių proliferaciją cukriniu diabetu sergantiems pacientams ir pasiekti endotelio progenitorinių ląstelių funkciją.

3. Jis turi tam tikrą apsauginį ir regeneracinį poveikį nervų sistemai. Jis gali pagerinti hipokampo neuronų morfologiją, padidinti smegenų ir blužnies organų indeksą ir sumažinti smegenų audinio vandens kiekį ir pan.

Kaip natūralus produktas, huangqi polisacharidai pasižymi turtingo šaltinio, mažos kainos, mažo toksiškumo ir mažos likučių savybėmis. Remiantis esamais tyrimais, huangqi polisacharidas turi tam tikrą gydomąjį poveikį daugeliui klinikinių ligų, įskaitant širdies ir smegenų kraujagyslių sistemą, endokrininę sistemą, šlapimo sistemą, imuninę sistemą ir pan.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back