Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Koks skirtumas tarp braškių, kurios teigia esąs didžiausias Sambucus Nigra tiekėjas Šiaurės Amerikoje?

Jul 08, 2019

Ne taip seniai, INS Farms įžengė į natūralią sveikatos sudedamųjų dalių tiekimo pramonę savo senesnėmis gryno elderberry vaisių serijomis. Įkurta generalinio direktoriaus Devon Bennett ir partnerio Brittany Lueckenhoff, bendrovė teigia esanti didžiausia sambucus nigra medžio augintoja, perdirbėja ir tiekėja Šiaurės Amerikoje.

Devon Bennett mano, kad atėjo laikas, kad elderberry galėtų patekti į rinką ir jau daugelį metų. 20 proc. Žmonių, susitikusių parodoje, gali būti susipažinę su elderwood taikymu susijusiuose produktuose. Tačiau 2019 m. Dauguma žmonių bent jau girdėjo apie elderwood medį dėl kelių pasakojimų apie natūralią terapiją, skleidžiančius tinklaraščius ir internete. Kaip augintojas ir vertikalus kaulinių vaisių tiekėjas, jis teikia didelę reikšmę įvairiai naudai.

Elderberry extract


Bennettui ir jo komandai buvo pranešta apie JAV sambucus williamsihance augimą nuo 2013 m. Ir 2015 m. Sukurti INS ūkį. Dabar jis turi daugiau kaip 100 hektarų augalinės žemės, o dar 160 ha. Uogų sudėtyje yra vitamino a, b, c ir e, taip pat polifenolių ir procianidinų, tačiau braškių brandinimas yra reikalingas iki penkerių metų, kol bus suteikta turtinga mityba. Siekiant užtikrinti tvarų tiekimą, bendrovė turi standartizuotą gamybą. Šiaurės Amerikoje elderberry kokybė yra tokia pati, kaip ir Europoje, tačiau pirmoji yra unikali, nes turi unikalų DNR biomarkerį.

Pranešama, kad Bennettas ir jo komanda finansavo savo uogų tyrimus ir atliko kokybinius tyrimus, kad iliustruotų jų savybes. „INS Farms“, kaip vertikalus erberry žaliavos tiekėjas, turi procesų centrą, kuris gali būti naudojamas įvairiems vartojimo produktams, pvz., Sultims išgauti, koncentruoti, džiovinti ir šaldyti. Be kosulio, imuniteto sirupo, „ElderPure“ yra daug patrauklesnė. Jūs galite jį vartoti kasdien, kad sustiprintumėte savo sveikatą.Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Back