Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kas yra Matcha arbatos miltelių funkcija?

Mar 20, 2019

„Matcha“ arbatos milteliai yra virtos žaliosios arbatos, sumalamos į mirco miltelius naudojant natūralaus akmens malūną. Tai yra šviežia ir maistingiausia arbata iki šiol. Dėl natūralios žalios spalvos, didėjančio vartojimo noro, itin smulkių miltelių būklę lengva naudoti daugiau sričių.

Matcha Tea Powder


„Matcha“ milteliai turi gerą sveikatos priežiūros poveikį. Tai yra vitamino A, todėl jis gali suteikti akims reikiamą mitybą, kuri gali užkirsti kelią akių nuovargiui ir apžiūrai. Be to, ilgą laiką valgyti kai kuriuos matchos miltelius geras poveikis sveikatos priežiūros kaulams, ypač siekiant išvengti dantų ėduonies, nes vaikai gali valgyti tam tikrą tinkamą.

„Matcha“ milteliai yra geresni gerti vandenyje, tai gali skatinti žarnyno peristaltiką ir riebalų apykaitą, todėl yra naudingiausias būdas numesti svorį. Be vandens, arbatos milteliai gali būti pagaminti į tortą valgyti, taip pat turi gerą svorio mažinimo efektą. Jei valgote „matcha“ arbatos miltelius su jogurtu, tai taip pat turi labai gerą svorio netekimą, bet taip pat neleidžia žmonėms degti, užkirsti kelią vidurių užkietėjimo simptomams. Be to, „matcha“ arbatos pwoder taip pat gali padaryti kaukę, kuri drėkina odą.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back