Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Ką maisto plėtra atrodys ateityje?

Jul 15, 2019

Vartotojai vis daugiau dėmesio skiria maisto sveikatai, o didėjančios medicininės išlaidos palaipsniui tampa rimta problema, su kuria susiduria visuomenė. Šiame kontekste funkcinis maistas atlieka vis svarbesnį vaidmenį. Pasak „Technavio“, pasaulinė funkcinė maisto ir gėrimų rinka ir toliau augs ateityje, o metinis augimo tempas iki 2021 m. Bus 8%. Be to, JAV pramogų maisto rinka auga labai sparčiai, 2015 m. Pardavimai siekia apie 63 mlrd. JAV dolerių. Tikimasi, kad bendras 2025 m.

Food


1. Svorio valdymas

„Innova Market Insights“ 2018 m. Atliko svorio valdymo produktų tyrimą ir nustatė, kad svorio valdymo sporto mitybos produktai sudarė apie 31% visų naujų svorio valdymo produktų. Svorio valdymas visada buvo svarbi pratybų mitybos dalis, kuri gali būti suskirstyta į baltymų miltelius, mitybos lazdą, geriamuosius gėrimus ir ne baltyminius produktus, kurie gali būti naudojami pratybų gebėjimams pagerinti. Pagrindinis vartotojas yra sportininkai, moterys, vidutinio amžiaus ir pagyvenę žmonės, pagrindinė paklausa yra kūno statyba, tinkamumas ir sveikata ir pan. Šioje srityje baltymai jau yra karštos maistinės medžiagos, privalumas yra tas, kad augalų baltymų žaliavos, pvz., Žirnių baltymai, ryžių baltymai, kanapių baltymai, kino baltymai ir tt, ryškiai šviečia rinkoje. Be to, dėmesio centre taip pat yra kreatino, šakotosios grandinės amino rūgštys, HMP.

2. Oralinis grožis

Geriamieji grožio produktai, dar vadinami beanty maisto produktais, kilę iš Japonijos, palyginti siauras grožio maisto jausmas daugiausia susijęs su plaukais, nagais ir odos balinimo susijusiais maisto produktais. Tikimasi, kad kolagenas 2020 m. Bus vienas iš pagrindinių 7,4 mlrd. JAV dolerių mitybos grožio rinkos variklių. Šiuo metu pagrindinis burnos grožio produktų poreikis yra antioksidantas, pagrindinės žaliavos - tai maisto produktų žaliavos, žolių žaliavos. ir naujų žaliavų.

3. Pristabdymas ir palaikymas

Pagrindinis šios rūšies produktų poreikis yra miego pagalba, streso mažinimas, nuotaikos gerinimas, pagrindinės funkcinės žaliavos yra 5-HTT, γ-GABA, l-theanine, ramunėlių ekstraktas, magnis ir kt. produktas tik teigia, kad skatina miegą, nepakanka. Likusi miego dalis nurodo, kad pastovus ir raminantis spaudimas, kartu su nuotaikos pagerėjimu, yra maisto produkto akcentas.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back