Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Baltųjų gluosnių žievės ekstraktas ir aspirinas negali būti supainioti

Feb 15, 2019

Pagrindinė balto gluosnio žievės ekstrakto --- salicino sudedamoji dalis , vadinama „natūraliu aspirinu“. Jis gali būti paverstas į salicilo rūgštį kraujyje ir kepenyse be šalutinio poveikio per virškinimo trakto sistemą. Tačiau ekstraktas nėra tinkamas ūminiam galvos skausmui gydyti. Palyginti su aspirinu, jis gali būti naudojamas kaip pooperacinis vaistas dėl jo antikoaguliantinio poveikio.

White willow bark extract


Salicilatas naudojamas gydyti lengvas karščiavimas, peršalimas, infekcijos, ūminis ir lėtinis reumatas, galvos skausmas ir skausmas, kurį sukelia uždegimas. Salicilo rūgštis nekenkia žmogaus organizmui, o perskaičiavimo procesas užtrunka kelias valandas, todėl rezultatas nejaučiamas. Nors kaip sintetinis salicilato pakaitalas, aspirinas gali sukelti šalutinį poveikį virškinimo traktui.

Salix alba žievės skausmą malšinantis gebėjimas paprastai veikia lėtai, bet yra ilgesnis už įprastą aspirino produktą. Vienas bandymas parodė, kad žolinių mišinių preparatų, kurių sudėtyje yra 100 ng vandens ir tuopos, klasė gali veiksmingai pagerinti artritu sergančių pacientų skausmą malšinančius gebėjimus po dviejų mėnesių nepertraukiamo vartojimo.

Naudojant didelės dozės salikso žievės ekstraktą taip pat gali padėti sumažinti nugaros skausmą. Keturių savaičių trukmės tyrime nustatyta, kad ekstraktas, kuriame yra 240 mg salicilato ir kuris gali veiksmingai sumažinti nugaros ir juosmens skausmo pablogėjimą.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back