Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Kas bus labiausiai tikėtinas 2019 m. Maisto ir gėrimų augalų baltymas?

Jul 10, 2019

Šveicarijos prieskonių kompanija „Givaudan“ paskelbė šešis perspektyvius augalinius baltymus, kurie gali pakeisti maisto ir gėrimų pramonės modelį, ypač mitybos gėrimų srityje. Šeši augalų baltymų komponentai yra avižos, mung pupelės, avinžirniai, lęšiai, linų sėmenų ir saulėgrąžų sėklos. Pranešama, kad kiekvienas baltymų kandidatas buvo patikrintas, įskaitant komercinį gyvybingumą, baltymų kiekį, tvarumą, alergeną, skonį ir spalvą. Pagal pagrindinius kriterijus studentai naudojo elinimacijos mechanizmą, kad sukurtų šešis baltymus, kurie, jų manymu, gali pakeisti pramonę.

lentils


Nors kiekvienas ataskaitoje esantis augalų baltymas skiriasi atsižvelgiant į energijos suvartojimą, optimalią topografiją, drėkinimo / vandens prieinamumą, trąšų ir piktžolių kontrolės praktiką, bendra tema yra jų sodinimo potencialas daugelyje pasaulio vietų, užtikrinant tvarius tiekimo šaltinius ir įvairias tiekimo grandines . Tai yra naudinga vietos ekonomikai ir padės sušvelninti tiekimo sutrikimus, kuriuos sukelia išoriniai veiksniai, pvz., Stichinės nelaimės ir pasėlių gedimai. Šie veiksniai yra svarbūs norint ateityje pasiekti kokybišką baltymų kiekį ir mitybą visame pasaulyje.

Naujausia apklausa rodo, kad skonio kokybė vis dar yra svarbus veiksnys, leidžiantis vartotojams pasirinkti augalinio baltymo rūšį, o tai yra ir kryptis, kuria produktų gamintojai ir gamintojai turi dirbti skonio gerinimo ir naujovių požiūriu. „Parabel USa“, augalų baltymų žaliavų tiekėja, paskelbė apie savo naujos lęšių pieno paraiškos sėkmę, nes ji tapo naujais nariais į vis didėjantį patentų portfelį visame pasaulyje. Lęšių pienas turi tokią pat spalvą kaip paprastas pienas ir kaupia aukštos kokybės baltymus ir mineralus be alergenų. Be to, bendrovė teigė, kad lęšių pienas taip pat turi gerą putojimą.

Ateityje sveikesnės ir tvaresnės augalų alternatyvos pakeis vis daugiau tradicinių maisto produktų. Žinoma, norint nustebinti vartotojus, būtina visiškai suprasti įvairių maisto produktų ir gėrimų produktų sąveiką , kad būtų pasiektas tekstūros, skonio, mitybos, funkcionalumo ir sąnaudų pusiausvyra.

 

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back