Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Yam --- maistinė medžiaga, kurią reikia kasdieniame gyvenime

Jan 10, 2019

„Jam“ yra maisto rūšis, kurią dažnai galime valgyti, ir burnoje jis jaučiasi lipnus ir vaškuotas, todėl daugelis žmonių jį valgys. Daugelis žmonių taip pat žino, kad gali būti naudojami patiekalams gaminti, tačiau jie nežino, kad jis taip pat gali būti naudojamas kaip vaistas.

1. Jame gausu 18 rūšių aminorūgščių ir daugiau nei 10 mikroelementų rūšių bei kitų mineralų, todėl ji yra stiprinanti blužnies ir skrandžio, tonizuojančio plaučių ir inkstų funkciją, skatina inkstų ir tonizuojančią esmę, naudinga širdžiai ramina protą ir pan.

Yam extract


2. Tai slopina troškulį. Kinų medicinos gydymas astenijos luciferos diabeto receptu dažnai naudojamas, arba kartu su kitais vaistais, poveikis taip pat rodo didelį poveikį.

3. Kadangi jis turi daug vitaminų, amino rūgščių ir mineralų, kurie gali užkirsti kelią nenormaliam lipidų metabolizmui ir arteriosklerozei ir ją išgydyti, jis taip pat vaidina tam tikrą vaidmenį palaikant normalią insulino funkciją, atidedant senėjimą ir kitas sveikatos priežiūros paslaugas.

4. Vario jonai ir jungiamieji audiniai yra naudingi žmogaus organizmui vystytis ir turi akivaizdų gydomąjį poveikį kraujagyslių ligoms. Kalcis turi labai didelį gydomąjį poveikį kaulų pažeidimui, osteoporozei, dantų praradimui, užšalimui ir glikozurijai, hepatitui, kūdikių viduriavimui, enurezei, kūdikių dispepsijai, opiniam stomatitui, tuberkuliozei, moterims, turinčioms menstruacijų diržą, ir kitiems pacientams. Ilgalaikis naudojimas gali būti protingas ir regimas, pailginti gyvenimą.

5. Jis turi unikalų poveikį maitinant odą ir stiprinant grožį.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Back