Banner
Namuose > Žinios > Turinys

Mielės --- atidarykite komercinę „Tagatose“ produkciją

Jul 23, 2019

Tagatozė yra natūrali heksakarbonozė, randama jogurte, pieno milteliuose ir sūryje, tačiau jos nedaug. Studijos užsienyje buvo anksčiau. 2000 m. FDA patvirtino jį kaip maisto, gėrimų ir farmacinių preparatų saldiklį. 2001 m. FAO / PSO maisto priedų ekspertų komitetas patvirtino tagatose kaip maisto priedą. Europos Sąjunga taip pat patvirtino jo įtraukimą į sąrašą 2003 m., O Kinija oficialiai nepatvirtino jo kaip naujos maisto žaliavos iki 2014 m.

tagotose


I t - tai retas cukrus, gryną natūralų, kurį nesunku rasti, jis randamas tik medžių dervose. Šiuo metu cukrui dažniausiai naudojamas cheminės ir biologinės sintezės metodas, o pramoninė produkcija daugiausia gaminama iš galaktozės kaip žaliavos ir yra paruošiama izomerizacijos, spalvos pašalinimo, gėlinimo, koncentravimo, kristalizacijos ir panašiais būdais, tačiau metodo gamybos apimtis yra palyginti maža, todėl žaliava turi didelių išlaidų, todėl rinkos taikymas yra ribotas.

Ilinojaus universiteto (Urbana-Chanpaien) tyrėjai mano, kad naujos rūšies mielės gali veiksmingai metabolizuoti laktozę į tagozę, o tai gali būti raktas norint atverti saldumyną komerciniu mastu. Tai saldumynai, turintys beveik tokį patį skonį ir tekstūrą kaip sacharozė. Tačiau tagatozės kalorijų kiekis yra daug mažesnis nei sacharozės - apie 40% sacharozės. Jis gali sumažinti kitų ligų, kurias sukelia greitas gliukozės padidėjimas 2 tipo diabetu ir kraujas, riziką. Vis daugiau ir daugiau vartotojų nori sumažinti suvartojamo cukraus kiekį, nes mažas cukraus kiekis yra potencialus tariamo tagatozės pranašumas. Tačiau ji taip pat susiduria su dideliu efektyvumu ir didelėmis sąnaudomis.

Mielėms duodant laktozės, jos metabolizmas lemia tirpalo, kurio sudėtyje yra 90% tagotozės - daug daugiau nei 30%, gauto tradiciniais būdais. Tuo pačiu metu mielių reaktoriaus proceso mastas yra daug didesnis nei fermento reaktoriaus, todėl didelio masto ir efektyvus jo gamyba gali būti realybė.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com


Back