Banner
Namuose > Produktai >> OEM gamyba

Krilių aliejaus minkštimai

Krilių aliejaus minkštimai

Informacija apie

SPECIFIKACIJA

Punktas Specifikacija Testo rezultatas
Išvaizda Tamsiai raudonas klampus aliejus Susideda
Fosfolipidas,% ≥43,5 44
Bendras „Omege-3“ (g / 100 g) ≥22 28
AAA% ≥15 17
DHA% ≥10 11
Astaksantinas (mg / kg) 200 ~ 1000 Susideda
Peroksido vertė (meq / kg) ≤0,2 0,18
Bendras plokštelių skaičius <100 cfu=""> Susideda
Bendras koliformas <10 cfu=""> Susideda
Švinas (mg / kg) ≤1,0 0,7
Gyvsidabris (mg / kg) ≤0,50 0,47

NAUDOJIMAS

Produkto pavadinimas Krilių aliejaus minkštimai
Naudojimas Krilių aliejaus minkštimai suteikia maistinių medžiagų sveikam protui ir kūnui
Be riebalų rūgščių Omega3, „Krila“ aliejaus, sudėtyje yra natūralių antioksidantų, tokių kaip vitaminas A ir astaksantinas. Šie antioksidantai yra galingesni nei beta karotinas, likopenas ir liuteinas
Krilių aliejus yra ekstraktas iš Antarkties krilių, kuriame gausu ląstelių membranų statybinių blokų, labai nesočiųjų fosfolipidų, veikiančių kartu su Omega 3 riebalų rūgštimis, EPA ir DHA.
Nors krilių aliejus naudingas tiek vyrams, tiek moterims, jis palengvina normalius PMS simptomus

Dozavimas 625 mg / per dieną
Įspėjimas Nė vienas


Funkcija

Krilių aliejuje gausu nesočiųjų riebiųjų rūgščių, todėl ši medžiaga gali sušvelninti kraujagyslių sienelę, visapusiškai pašalinti kraujo lipidus, sumažinti blogus reiškinius, esančius kraujyje, padaryti kraujagysles labai lygias ir būti veiksminga. širdies ligų, astaksantino įtraukimas, gali veiksmingai sumažinti lipoproteinų oksidacijos reiškinį, išlaikyti kraujagyslių elastingumą ir visapusiškai apsaugoti žmogaus kūno širdies sveikatą.

Krilių aliejus gali greitai sumažinti trigliceridų ir cholesterolio kiekį kraujyje, skatinti rūgštinio cholesterolio išsiskyrimą, veiksmingai užkirsti kelią lipoproteinų sintezei, palaikyti greitą kraujo tekėjimą ir užkirsti kelią trombų susidarymui. Kraujagyslių trapumas yra labai naudingas ir gali efektyviai sumažinti smegenų infarkto, insulto riziką bei apsaugoti žmogaus kūną.

Krilių aliejus gali veiksmingai slopinti trombocitų agregacijos reiškinį kraujyje, taip pat gali stimuliuoti kraujagyslės vidinės sienos ląstelių veiklą, kad kraujagyslė visada būtų atsipalaidavusi, o tai gali veiksmingai pagerinti hipertenziją, kurią sukelia kraujagyslės deformacija. Žmogaus tinklainėje yra nesočiųjų riebiųjų rūgščių, tačiau dėl oksidacijos ją lengva sugadinti. Vartojant krilių aliejų, jis gali efektyviai sustiprinti kūno dėmesį.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com

Internetas: www.nutragreenlife.com


Tyrimo