Banner
Namuose > Produktai >> Nutraceuticals

L-teaninas

L-teaninas

Informacija apie

apibūdinimas

L-Theaninas yra laisva aminorūgštis, būdinga tik arbatai. Theaninas yra glutamo rūgšties γ-etilo amidas ir turi saldų skonį. Teanino kiekis skiriasi priklausomai nuo arbatos veislės ir vietos. Teaninas sudaro nuo 1 iki 2% sausos arbatos svorio.

Teaninas chemine struktūra yra panašus į smegenų veikliąsias medžiagas, tokias kaip glutaminas ir glutamo rūgštis, ir yra pagrindinis saldaus ir rūgštaus skonio arbatos komponentas. Teanino kiekis yra maždaug 1–2% šviežios arbatos, o jo kiekis mažėja fermentacijos metu.

L-theanine 1


SPECIFIKACIJA

apibūdinimas Balti kristaliniai milteliai
Testas 98,00–102% (HPLC)
Savitasis sukimas (a) 20 / D (C = 1, H2O)
Skaidrus bespalvis

Chloridas (CI)

NMT 0,02%

Nuostolis džiovinant

NMT 0,5%
Likučiai užsidegus NMT0,2%

PH

Nuo 5,0 iki 6,0

Lydymosi temperatūra

202,0 ℃ ~ 215,0 ℃

Sunkieji metalai

NMT10ppm

Arseika (kaip As)

NMT4 ppm

Bendras plokštelių skaičius

NMT 1000 cfu / g

Pelėsiai ir mielės

NMT 100 cfu / g
Salmonelės Neigiama

E.Coli.

Neigiama

NAUDOJIMAS

Produkto pavadinimas L-teaninas
Naudojimas 1. Taikomas maisto srityje, jis yra naudojamas kaip natūralus antioksidantas, apsaugo nuo lipnumo ir apsaugo nuo išblukimo.
2. Kaip kosmetika ir kasdienis cheminis priedas, jis turi priešraukšlių ir senėjimo poveikį.
Tai gali išsklaidyti odos vietas ir jautrumą, pažeistus dantis, dantų apnašas, periodontitą ir halitozę, užkirsti kelią ir gydyti, apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių ir apsaugo nuo odos vėžio.
3. Taikomas farmacijos srityje, jis naudojamas širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto prevencijai ir gydymui.
Tam priklauso sterilizacijos ir antivirusinės programos poveikis. Jis tiekiamas kaip dukterinės ir sveikatos priežiūros medecino žaliava.
4. Doksorubicino ir idarubicino priešvėžinis aktyvumas.

Dozavimas 250 mg per dieną
Įspėjimas Nė vienas


E tobula

Teanino poveikį psichiniam ir emociniam poveikiui neabejotinai iš dalies lemia centrinio neuromediatoriaus dopamino fiziologinis aktyvumas. Žinoma, manoma, kad dėl šio poveikio tam tikru mastu turi ir anti-nuovargio poveikį geriant arbatą.

Teanino aukšto kraujospūdžio mažinimo poveikis taip pat gali būti laikomas tam tikru stabilumu. Ir toks stabilumas neabejotinai prisidės prie fizinio ir psichinio nuovargio atsigavimo.

Tai didžiausias aminorūgščių kiekis arbatoje - jos sudaro daugiau kaip 50% viso laisvųjų aminorūgščių kiekio, sudarančios nuo 1% iki 2% sausos arbatos masės. Teaninas yra balta adata ir lengvai tirpsta vandenyje. Jis turi saldų ir gaivų skonį ir yra arbatos skonio komponentas. Japonijos žmonės dažnai naudoja spalvinimo būdus, kad padidintų teanino kiekį arbatoje ir sustiprintų gaivų arbatos skonį.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1 skyrius, „Zhuque“ septynių žvaigždučių tarptautiniai apartamentai, Zhuque gatvė, Jantos rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

Paštas: info@nutragreenlife.com

Internetas: www.nutragreenlife.com


Tyrimo