Banner
Namuose > žinios > Turinys

Išskyrus kofeiną, Nutragreenlife taip pat kuria šiuos funkcinius Gvajaus ekstrakto komponentus

May 13, 2019

Šiandien puodelis skanios kavos yra pirmasis pasirinkimas, kai žmonės ieško gaiviųjų gėrimų. Kofeino, daugiau ir daugiau funkcinių gėrimų veikia kavos ar pažįstamos arbatos pagrindu ar pagrindine žaliava, o žmonės gauna įdomią natūralią energiją iš kavos ir arbatos būdingo kofeino.

Nutragreenlife yra biotaninių ekstraktų gamintojas, mūsų gaminys yra gerai aptarnaujamas farmacijos, sveiko maisto papildų ir kosmetikos pramonėje, ir gamtinių specialybių ingredientų sprendimas yra skirtas mūsų klientų poreikiams tenkinti. Tiesą sakant, daugelio gėrimų kategorijų linija tarp sporto gėrimų ir energetinių gėrimų tampa vis neryškesnė, o geras pavyzdys - arbatos ir kavos maišymas. Kalbant apie gazuotus gėrimus, nes daugelis vartotojų nebenorientuoja gėrimų, tačiau vis dar tikisi gerti burbulų prieskonių gėrimus. Kita vertus, jie taip pat nori sveikesnių, natūralesnių versijų, pvz., Mažiau cukraus ar cukraus.

guava extract


Vartotojai suvokia kavinę kaip energiją, tačiau kofeinas yra stimuliatorius. Jis egzistuoja daugelio augalų lapuose ir vaisiuose, gali būti pridedamas prie gėrimų augalų ingredientų pavidalu, arba gali būti pridedamas prie gėrimų kaip atskiras baltas milteliai. Kofeinas gali lengvai pereiti per kraują į smegenų audinį. Jo funkcija - prijungti smegenų ląstelių receptorius, kad stimuliuoja smegenis ir taip padidintų smegenų budrumą, kurį vartotojai laiko energija. Be to, kofeinas nedalyvauja medžiagų apykaitoje ir todėl nesukuria kalorijų.

Guava etract yra naujas kofeino šaltinis, išgautas iš gvajavos lapų. Ekstraktas yra kofeinas ir kakava, kitas natūralus stimuliatorius. Kai tuo pačiu metu naudojami abu stimuliantai, susiduriama su subalansuota energija be įtampos, protinio suskirstymo ar galvos šurmulio jausmo. Džiovinti gvajaus lapai gali būti gaminami ir geriami kaip tradicinė arbata, pagrindinis skirtumas yra tas, kad guavos ekstraktas turi dvigubai daugiau antioksidantų kaip žaliosios arbatos ir juose nėra tanino rūgšties, o arbatos rūgštis yra arbatos skonio susidarymas kartus.


Susisiekite su mumis
Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back