Banner
Namuose > žinios > Turinys

Česnako aliejus - vienas iš populiariausių Nutragreenlife produktų

Mar 01, 2019

„Nutragreenlife“ kompanija yra pirmaujanti bendrovė, eksportuojanti česnakų aliejų į Afriką keletą tonų per metus. Mūsų gaminys pasižymi aukštos kokybės konkurencingomis kainomis, todėl laimės mūsų klientų pasitikėjimą. Taigi, kokia nauda?

Tai plataus spermos antibakterinė medžiaga, turinti daug farmakologinių funkcijų, pavyzdžiui, aktyvuojančios ląsteles, skatinant energijos gamybą, didinant antibakterinį ir antivirusinį poveikį, pagreitinantis medžiagų apykaitą, mažinantis nuovargį ir pan. Todėl jis plačiai naudojamas daugelyje sričių.

Garlic oil


Gydymo metu alicinas gali būti naudojamas infekcinėms ligoms gydyti, virškinimo sistemos ligoms gydyti. Kultūros aspektu,

Alicinas turėjo akivaizdų raginimą gyvūnams ir gali sustiprinti gyvūnų imuninę funkciją. Be to, alicino įtraukimas į visų rūšių pašarus gali padidinti pašarų suvartojimą ir pašarų perskaičiavimo lygį, didinant gyvūnų išgyvenamumą ir gerinant gyvūnų produktų mėsos kokybę. Sodinant, allicinas gali būti naudojamas augalų kenkėjams ir nematodams kontroliuoti.

Nutragreenlife gali suteikti klientui sintetinį ir natūralų. Jei turite susidomėjimą, spustelėkite žemiau esantį el. Laišką ir susisiekite su mumis.

 

Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back