Banner
Namuose > žinios > Turinys

Kaip atskirti Rhodiola Rosea ekstraktą

Jul 18, 2017

Šiandien rhodiola rosea ekstraktas vis labiau populiarėja sveikatos priežiūros papildų rinkoje. Kadangi Rhodiola rosea yra puikus žolė, turinti plačią ir įvairią naudojimo paskirtį. Manoma, kad jis stiprina nervų sistemą, kovoja su depresija, stiprina imunitetą, didina fizinio pajėgumo gebėjimus, didina atmintį, padeda svoriui mažinti, didinti seksualinę funkciją ir pagerinti energijos lygį. Jau seniai žinomas kaip stiprus adaptogenas. Adaptogenai yra medžiagos, kurios padidina bendrą organizmo atsparumą ir padeda normalizuoti kūno funkcijas.


Rinkoje yra du išskirtiniai rodiolio rožių ekstraktai. Vienas iš jų yra Rhodiola Rosea (Prain ex Hamet) Fu, kitas - Rhodiola rosea L.

Kai kurie klientai tiesiog nusipirko rodiolio rožės ekstraktą ir nerūpestingai išsiskiria. Tai nėra gera tinka verslui.


Žaliavų žaliava ir išgautas milteliai iš šių dviejų dalių beveik nesiskiria.

blob.png

Bet jei jums reikia tik „Salidrodise“, pasirinkite Rhodiola Rosea (Prain ex Hamet) Fu., Kuris reguliariai ekstrahuojamas kiekis yra 3%, 5%, 8%, 10%.

Jei reikia Rosavins, pasirinkite Rhodiola rosea L., kuris reguliariai ekstrahuojamas 1 ~ 10% Salisorosidų su 1% ~ 5% Rosavins. Dėl didelės kainos, dauguma mūsų klientų perka 5% Salisorosides su 2% Rosavin.


Galite patikrinti COA prieš mokėjimą, jei botanikos šaltinis yra Rhodiola rosea L., tada jis turi turėti Rosavin.

Jūs taip pat galite patikrinti kainą, nes „Rosavin“ visada yra brangesnis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su el. Paštu:

info@nutragreenlife.comBack