Banner
Namuose > žinios > Turinys

Citrinų milteliai - vienas iš „Nutragreenlife“ išskirtinių produktų

Mar 12, 2019

Citrina dažniausiai naudojama sultims, o kartais naudojama kaip prieskoniai kepimui, bet iš esmės ji nėra naudojama kaip šviežias maistas, nes jis yra per daug rūgštus. Kaip pavasarį, „Nutragreenlife“ išleidžia citrusinių citrinų miltelius kaip geriausiai parduodamus vaisių ir daržovių miltelius. Taigi, kas yra jos funkcijos?

lemon


1. Kūno skysčių gamybos skatinimas ir apetito skatinimas

Citrinų žievelė yra gausu aromatinių lakiųjų ingredientų, kurie gali būti pagaminti, kad būtų atlaisvinta šiluma, užkandis, kad atsibundytų blužnis. Daug darbo pavasarį ilgai pavargę po darbo ar mokymosi. Grietinėlės citrinų sulčių skonio dėka dvasia bus vibruojama ir daugiau gali atverti apetitą.

2. Širdies ir kraujagyslių ligų prevencija

Jis gausu vitamino c ir vitamino p, kuris gali sustiprinti kraujagyslės elastingumą ir stiprumą, taip pat gydyti hipertenzijos ir miokardo infarkto simptomus. Pastaraisiais metais užsienio moksliniai tyrimai taip pat parodė, kad žaliosios citrinos sudėtyje yra apytiksliai insulino komponentas, kuris gali sumažinti nenormalų cukraus kiekį kraujyje.

3. Odos puošimas

Citrinų rūgštis turi labai stiprų antioksidacinį poveikį odos metabolizmui skatinti. Tai labai veiksminga, jei norite atidėti senėjimo ir slopinti pigmentaciją.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750657 / 68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back