Banner
Namuose > žinios > Turinys

Nutragreenlife pristabdo vasaros ypatingą produktą - daugiafunkcinį žaliosios arbatos ekstraktą

Apr 11, 2019

Kaip ir vasarą, mūsų kompanija „Nutragreenlife“ stumia vasaros ypatingą produktą - žaliosios arbatos ekstraktą . Tradicinėje Azijos maisto kultūroje žaliosios arbatos gėrimas yra labai sveikas. Jame yra daug polifenolių ir kitų antioksidantų funkcinių ingredientų, kurie yra naudingi žmonių sveikatai.


Green tea


1. Anti-senėjimas

Žaliojoje arbatoje yra antioksidantų, padedančių kovoti su senėjimu, nes žmogaus organizmo metabolizmas sukurs daug laisvųjų radikalų, jei peroksidacija yra lengva, o taip pat sukelia ląstelių įkvėpimą. Katechinas žymiai padidina SOD aktyvumą ir pašalina laisvuosius radikalus.

2. Kraujo lipidų sumažinimas

Katetinas mažina bendrą cholesterolio, laisvo cholesterolio, mažo tankio liporoteino cholesterolio ir trigliceridų kiekį plazmoje, didindamas didelio tankio lipororino cholesterolio kiekį. Tyrimai su žmogaus organizmu parodė, kad slopinama trombocitų agliutinacija ir sumažėjo arteriosklerozės dažnis.

3. Lieknėjimas ir riebalų mažinimas

Jame yra teofilino ir kofeino, kurie daugeliu funkcijų gali aktyvuoti baltymų kinazę ir trigliceridų lipazę, mažindami adipocitų kaupimąsi, taip užtikrinant svorio mažėjimo efektą.

4. Anti-kariesas ir valymo kvėpavimas

Žalia arbata yra fluorido, tarp kurių katechinas gali slopinti kartelių gamybą sukeliančias bakterijas ir sumažinti dantų apnašą. Jis apima tanino rūgštį, kuri turi germicidinį poveikį, neleidžiančią maisto produktams atgauti bakterijų, todėl ji gali veiksmingai užkirsti kelią halitozei.

Nors žaliosios arbatos ekstraktų poveikis svorio kritimui yra prieštaringas, neabejotina, kad įvairios žaliosios arbatos sudedamosios dalys yra naudingos visos žmogaus kūno sveikatai.


Susisiekite su mumis
Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back